Mardin'de üniversite öğrencisi olarak okuyan ve kaldığı yurtta 8'inci katın balkonundan düşen 19 yaşındaki İrem Zeynep Aygün, hayatını kaybetti.

19 yaşındaki bir gencin ölümüyle sonuçlanan üzücü olay Mardin'de yaşandı. 

Gelen bilgilere göre  Mardin'de üniversite öğrencisi olarak bulunan ve bir yurtta kalan 19 yaşındaki İrem Zeynep Aygün , bugün kaldığı yurdun balkonuna çıktı.

8'inci kattan düşen 19 yaşındaki genç can verdi

Genç kız bir süre sonra 8.katta bulunan balkondan henüz bilinmeyen nedenle aşağıya düştü. Aygün'ün düştüğünü gören arkadaşları hemen yardıma koşarken, olayı ekiplere ihbar etti. Kısa süre içinde olay yerine gelen 112 sağlık personeli yaptığı kontrolde, Aygün'ün yaşamını yitirdiğini belirledi.İrem Zeynep Aygün'ün cansız bedeni, otopsi için Mardin Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı! Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı!

İrem Zeynep Aygün,.

Öte yandan 19 yaşındaki Aygün'ün  Artuklu Üniversitesi Sağlık Fakültesi Ebelik Bölümü 1'inci sınıf öğrencisi olduğu öğrenildi.