Kadına Şiddet Durmuyor! İstanbul Beylikdüzü'nde Genç Kadını Önce Feci Şekilde Dövdüler Sonra Kayalıklara Attılar!

İstanbul Beylikdüzü sahilinde vatandaşlar kayalıklarda hareketsiz şekilde yatan bir kadını gördüler. Vatandaşların durumu polise bildirmelerinin ardından emniyet kuvvetleri olay yerine intikal ettiler. Yapılan ilk kontrolde genç kadının yabancı uyruklu olduğu ve feci şekilde dövüldükten sonra kayalıklara atıldığı belirlendi.

Kadına Şiddet Durmuyor! İstanbul Beylikdüzü'nde Genç Kadını Önce Feci Şekilde Dövdüler Sonra Kayalıklara Attılar!
28 Eylül 2020 - 11:15

İstanbul Beylikdüzü'nde bu sabah bir kadına şiddet olayı daha ortaya çıktı. Gürpınar sahilinde vatandaşlar katalıkların üzerine hareketsiz şekilde yatan bir kadını gördüler. Bunun üzerine olayı hemen polise ihbar eden vatandaşlar emniyet kuvvetlerinin bölgeye intikal etmelerini sağladılar.

YARI BAYGIN HALDE BULUNDU!

Olay yerine gelen polis ekipleri kadının yanına giderek yarı baygın bir halde olduğunu gördüler. İlk incelemede vücudunda morluklar görülen kadının feci bir şekilde dövülmüş olduğu tespit edildi. Çok sayıda darp izi ile tanınmayacak hale getirilen genç kadın hemen sağlık ekiplerine haber verilerek hastaneye kaldırıldı. YABANCI UYRUKLU OLDUĞU TESPİT EDİLDİ!

Emniyet kuvvetlerince yapılan ilk araştırmada genç kadının yabancı uyruklu olduğu tespit edildi. Tedavisi devam eden genç kadına bu şiddeti kimin uyguladığı, kim tarafından kayalıklara atıldığı öğrenilemedi.

GENÇ KADININ İFADESİ SORUŞTURMAYA YÖN VERECEK!

Polisler soruşturmanın devamı için kadının kendisine gelip ifade vermesini bekliyorlar. Ayrıca bölgede de araştırma yapılıyor ama şu ana kadar kayde değer bir bilgiye ulaşılamadı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum