Gündem

Kadıköy Belediyesi'nin ilk icraatine vatandaş tepki gösterdi!

Uzun zamandır CHP yönetiminde olan Kadıköy Belediyesi, 31 Mart seçimlerinden sonra geçen ilk üç ay süreçteki ilk icraatiyle yine Kadıköylüleri şaşırtmadı. 

KADIKÖY BELEDİYESİ’NİN İLK İCRAATİ!

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden yapılan paylaşımla ilk icraatini duyuran Kadıköy Belediyesi, “Yok başka yerin lûtfu ne yazdan ne de kıştan
Bir tatlı huzur almaya geldik Kalamış’tan” Unutulmaz besteleriyle dinleyenleri mesteden Türk sanat müziğinin büyük bestekâr ve ses sanatçılarından Münir Nurettin Selçuk da artık Kalamış Atatürk Parkımızın sakinlerinden biri…” diyerek Atatürk Parkına Münir Nurettin Selçuk’un heykelini diktiğini duyurdu.

VATANDAŞ HEYKEL İSTEMİYOR!

Kadıköylü vatandaşlarda heykel paylaşımının altına çeşitli yorumlar yaparak parkın temizlenmesini talep etti. Altanulas adlı bir kullanıcı, ” Kalamış Parkı az da Temizleseniz .. Pislikten Geçilmiyor Not :Vazgeçtik zaten Çimen bakımından ve ağaçların sağlığından” diyerek tepki gösterirken bir başka kullanıcı ise, “heykel dikmek yerine önceliğiniz ilaçlama olsaydı keşke. sinekten böcekten geçilmiyor parkta.” diyerek tepkisini ortaya koydu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı