Star Tv'nin yeni dizisi Kaderimin Oyunu final yapmaya hazırlanıyor! Kaderimin Oyunu ne zaman final yapacak? İşte final tarihi!

Başrollerinde Akın Akınözü, Öykü Karayel ve Sarp Apak gibi isimlerin yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisi reytinglerde büyük düşüş yaşadı. 

Kadrosunda Akın Akınözü, Öykü Karayel ve Sarp Apak'ın yanı sıra Esra Dermancıoğlu, Müfit Kayacan, Meriç Aral, Kaan Çakır gibi isimlerin yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisi hayranlarına kötü haber geldi.

İlk bölümleri başarı gösteren ancak son bölümlerde giderek reyting kaybı yaşayan dizi Kaderimin Oyunu dün akşam yayınlanan son bölümüyle dibi gördü. Dizi dün akşamki bölümüyle ilk 10'a giremeyerek finalini kesinleştirmiş oldu.

Star Tv'nin yeni dizisi Kaderimin Oyunu yayınlanan son bölümüyle 18 Mart 2022 Cuma dün akşam ki reyting sıralamasında ilk 10'a dahi giremedi. 

İLK 10'A GİREMEDİ FİNAL BİLETİ KESİLDİ!

Kaderimin Oyunu ilk bölümde jenerik müziği Derya Uluğ'un "Sana Çıkıyor Yollar" şarkısı ve konusuyla ilgi çekmişti. Ancak dizi daha sonra giderek düşüş yaşadı ve bu hafta AB ve TOTAL izleyici gruplarında ilk 10 sıralamasında yer alamadı.

Kaderimin Oyunu dün akşamki reytingler sonrası final biletini kesti. Kanal ve yapım şirketi dizi hakkında kesin kararını verdi ve final haberini duyurdu. 

KADERİMİN OYUNU FİNAL TARİHİ

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Peki Kaderimin Oyunu ne zaman final yapacak? Kaderimin Oyunu final tarihi ne zaman?

Kaderimin Oyunu dizisi finali ne zaman olacak dizinin hayranları tarafından merak edildi. Kaderimin Oyunu finalinin ilerleyen haftalarda yapılacağı ve dizinin Nisan ayında ekranlara veda edeceği öğrenildi.