Star TV'nin başrolünde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisi son bölüm fragmanı pes dedirtti. Dizide ki omurgasızlık bugüne kadar görülmedi!

Bu sene Star Tv'nin yeni dizisi olan Kaderimin Oyunu dizisi oldukça iyi başlamıştı. Ancak yine ne olduysa dizinin senaryosu vasatlığa bağladı. Bu durum bu da mı çalıntı diziydi de orjinal senaryo bitinde Türk senaristlere geçti sorusunu sordurttu.

Başrolünde Sarp Apak, Akın Akınözü ve Öykü Karayel'in yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisi son bölüm fragmanı ile yuh dedirtti. Yapılan yorumlar ise daha da bir yok artık dedirterek toplumun ikiyüzlülüğünü gözler önüne serdi..

Türk dizilerindeki başrol karakteri diğer karakterden daha az sevilirse kötü olan başrol karakterini değiştirip iyi göstermeye çalışma basitliği bitmiyor. Madem rahatsız oluyorsunuz bu rolleri kabul etmeyin o zaman diyerek çığlık atacak seyirci artık.. 

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Kaderimin Oyunu son bölüm fragmanında Asiye ve Cemal'in aşk yaşadığı görüldü. Hem de sözde oldukça saf aşk dolu sahnelerle gösterildi.. Asiye karakterinin güçlü kadından birden bu derece onursuz, omurgasız, ezik bir karaktere dönüşmesi bu ne dedirtti. Bir dizide bir kadının bu kadar onursuz ve ezik olması bir rezilliğin aşk olarak gösterilmesi daha önce görülmedi! 

Kaderimin Oyunu fragmanına yapılan yorumlar ise pes dedirtti. İzleyiciler "Cemal'i seviyor işte Asiye. Gerçek aşk ilk aşkı sonuçta Mahir'de zorla güzellik yapmaya çalışıyor. Kayınbiraderi ile mi aşk yaşamasını savunuyorsunzu Asiye'nin zihniyeti bozuklar" diyerek akıl dışı Asiye ve Cemal shipciliği yaptı. Bu yorumlara tepkilerde vardı. 

İzleyicilerin bir kısmı da yapılan yorumlara "Birde en büyük ahlak bekçilerisinizdir siz kesin! Adam karısını çocuklarını bırakmış daha yeni çocuğu doğruken gitmiş kızı babasızlıktan katil olmuş zengin kadınla evlenmiş aldatmış kalkmışsınız hem Asiye ve Cemal'in evlilik dışı ilişkisini savunuyorsunuz hem de Asiye'nin onursuzluğunu Cemal'in rezilliğini savunuyorsunuz. Sizin kocalar yaşadı demek" diye tepki gösterdi.