Gündem

Kabinede köklü değişiklik geliyor! O bakanlar gidiyor

Türkiye siyasi tarihi yeni başkanlık sistemini referandumda oylamasının ardından fiilen yeni sisteme geçilmiş ve şekillenmiş ve bakanlar Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan seçilmişti. Milletvekilleri başta olmak üzere bir çok bürokrat bakanlardan dolayı sıkıntı yaşadıklarını Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletmiş ve en kısa sürede çözüm istemişlerdi.

YENİ ŞAFAK YAZARI YUSUF KAPLAN’DAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Zaman zaman gündeme gelen kabine değişikliği hakkında Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan, dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Sosyal medya platformu twitter üzerinden gündeme bomba gibi düşen kabine değişikliği haberini duyuran Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan, kabine değişikliğini ‘Nihayet’ diyerek duyurdu.

KAPLAN NİHAYET DİYEREK DUYURDU!

Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan, yaptığı paylaşımda, “YAZI/YORUM… Kabinede köklü değişik geliyor… Sadece şu kadarını söyleyeyim: Kamuoyunun rahatsız olduğu bakanlar gidiyor! Nihayet!” ifadelerini kullandı.  

Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan’ın paylaşımı sonrasında gözler kabine değişikliği olup olmayacağına çevrildi. Herkes merakla Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan’ın dile getirdiği kabine değişikliğini beklemeye başladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı