Kabine Toplantısı sonrasında kameraların karşısına geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret zamları hakkında bir açıklamada bulundu. Erdoğan, konuşmasında çalışanlara yönelik fiyat artışlarındaki koruma politikalarının devam edeceğini söyledi.

Bugün Beştepe'de gerçekleştirilen Kabine Toplantısına başkanlık eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplantının hemen ardından kameraların karşısına geçerek, gündemlerinde ele alınan konular hakkında yapılan değerlendirmeleri açıkladı. Erdoğan, yaptığı ulusa sesleniş konuşmasında herkesin merakla beklediği asgari ücret zamları hakkında önemli bir bilgi paylaştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Gözden kaçırmayın

Cem Gürdeniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Şu An Ne İş Yapıyor? Cem Gürdeniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Şu An Ne İş Yapıyor?

Milyonlarca kişinin asgari ücretle ilgili beklediği haberler hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, asgari ücretle çalışan tüm vatandaşların maaşlarına yönelik artışlara karşılık koruma politikalarını sürdüreceklerini söyledi.

Türkiye ekonomisi üzerinden önemli mesajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ülkeyi denklem dışına itmek için kur ve faiz üzerinden oynanan oyunları gördüklerini ve kendilerinin bu oyunları terör örgütleri ile mücadelelerde de karşılaştıklarını belirterek, onlara karşı yapılan karşı atakların ekonomiye karşı da yapılacağını ve Türkiye'nin bu sayede ekonomik kurtuluş savaşından da zaferle çıkacağını ifade etti.