Bir zamanların yıldız oyuncusu Janset müzisyen Tarkan Gözübüyük ile 26 yıllık ilişkisine devam ediyor. Peki Tarkan Gözübüyük kimdir? Tarkan Gözübüyük nereli? Tarkan Gözübüyük kaç yaşında? Tarkan Gözübüyük ne iş yapıyor?

Bir zamanların e sevilen dizilerinden olan Yarım Elma ve Ayrılsak da Beraber gibi dizilerin başrol oyuncusu Janset 26 yıllık sevgilisi Tarkan Gözübüyük ile görüntülendi.

Yarım Elma dizisinde Yonca karakteri Ayrılsak Da Beraberiz dizisinde Berna karkateriyle hafızalara kazınan Janset Paçal, Asmalımescit’de 26 yıllık sevgilisi müzisyen Tarkan Gözübüyük ile el ele görüntülendi.

Janset ve sevgilisi Tarkan Gözübüyük flaşların patlamasıyla şaşkınlığa uğradı. 

625c0e8386b2451e28ac4096

Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Janset magazinden de uzak bir yaşam sergiliyordu. Ünlü oyuncu Janset 26 yıldır Tarkan Gözübüyük ile beraberlik yaşıyor.

50 yaşındaki Janset  26 yıllık sevgilisi müzisyen Tarkan Gözübüyük ile Asmalımescit'teyken magazincilerin kendilerini çekmesiyle şaşkınlık yaşadı.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Janset magazincilere "Arkadaşlar bu saatte bizi bu halde nasıl tanıdınız, çok şaşırdık. Her şey yolunda. Gördüğünüz gibi 26 yıldır el eleyiz biz. Biraz eğlenelim istedik şimdi de eve gidiyoruz" dedi. 

Tarkan Gözübüyük Kimdir?

15 Temmuz 1970 Erzurum doğumludur. Pentagram'ın bas gitarisi olarak bilinir. 

1987 yılından bu yana Pentagram'ın bas gitaristliğini yapmaktadır.

Bursa'da büyüyen Gözübüyük 14 yaşında bas gitarla tanıştı ve lise yıllarında rock gruplarıyla çeşitli konserlerde yer aldı.

Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi'nde dört yıl caz eğitimi aldı.
Şebnem Ferah, Mor ve Ötesi, Teoman, Athena, Ogün Sanlısoy, Manga, Nazan Öncel, Demir Demirkan, Turgut Berkes, Knight Errant gibi isimlerin albüm çalışmalarında bas gitarist, aranjör, prodüktör gibi koltuklarda yer aldış.