Amazon Prime yaklaşık olarak 1.3 milyon dolar ödüllü James Bond yarışması düzenlemeye yeşil ışık yaktı! Dünya genelinde herkes yarışmaya katılabilecek! Peki bu yarışmaya nasıl başvurulabilir? Türkiye'den James Bond yarışmasına nasıl başvuru yapılabilir?

MGM Studios’u satın alan Amazon beklenen hamleyi yaptı! Amazon Prime yaklaşık olarak 1.3 milyon dolar ödüllü bir James Bond yarışma programı yapacak!

Kulislerden gelen biligler göre Bond tarzı dünya geneli bir yarışma formatı olacak! Yarışmayaca dünya genelinden herkes katılabilecek ve kazanan 1.3 milyon dolar ödülün sahibi olacak! 

Amazon MGM Prodüksiyon’u rekor fiyata satın allmıştı.

Bu merakla beklenen yarışma formatı için tam 4 yıldır üzerinde çalışıldığı idida ediliyor. Yarışmanın şu an için adı 007 Road To Million olarak konuşuluyor. Bu ilginç yarışmanın çekimlerine önümüzdeki yıl başlanması bekleniyor.

James Bodn yarışmasının efsane kült James Bond filmlerinin çekildiği yerlerde geçeceği ve dünya genelindeki yarışmacıların hem daynaıklılık hem de zeka olarak kendilerini göstereceği bölümler olacağı öğrenildi.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Takımlar ikişer kişiden oluşacak. Yarışmacılar bir sonraki etaba geçmek için bir takım bilmeceleri çözmek zorunda kalacak.

Yarışmanın film serilerinin önemli noktalarından gerçekleşecek olması akıllara İstanbul'u da getirdi. Çünkü James Bond serisinin Skyfall filminde Kapalıçarşı'da kovalamaca sahneleri yer almıştı. 

Yarışmanın dünya genelinde başvuruların kabul sürecinin de başladığını duyruldu.

Şimdi akıllardaki soru Türkiye'den James Bond yarışmasına nasıl başvuru yapılabilir?