Alişan'ın "karım diğer oyuncular gibi öpüşmediği için eşim olabildi" açıklaması sonrası bir bomba da İzzet Yıldızhan'dan geldi.

İzzet Yıldızhan kadın popçuların giydiği sahne kıyafetlerine toplumumuzun ahlakını bozuyorlar, toplumumuza göre yaşamalılar dedi.

Peki İzzet Yıldızhan kimdir? İzzet Yıldızhan bugüne kadar hangi tartışmalı akıl dışı sözleri söyledi? İzzet Yıldızhan'ın fuhuş skandalı, imam nikahları toplumun ahlakına uygun mudur?

İzzet Yıldızhan kadın popçuların sahne kıyafetleri için "Donla mayoyla çıkıyorlar benim çocuklarım izliyor böyle şey olmaz biraz toplumun ahlakına uygun yaşasınlar" dedi. 

İzzet Yıldızhan kaç yaşında? İzzet Yıldızhan nereli? İzzet Yıldızhan geçtiğimiz sene de kızlarımın eş seçme şansı yok demişti.

İzzet Yıldızhan geçtiğimiz sene kız çocukları için akıl dolu sözler sarf etmişti. İzzet Yıldızhan "Onların bir eş seçme şansı yok. Karşıma eş getirme şansı yok. Ben seçmeyeceğim tabii ki, mutlaka aileler görüşür. Bu böyle bilinir. Benim kızım öyle flört falan yaşayamaz" demişti.

İzzet Yıldızdan daha önce de para karşılığında 4 kadınla, Ankara’daki beş yıldızlı bir oteldeki seks fantezisi yapmaya kalkmış daha sonra grupça fuhuş istedikleri kadınlarla aralarında odada tartışma çıkmıştı. İzzet Yıldızhan tartışmada kadınlardan birini darp etmişti. 

İzzet Yıldızhan 3 kez evlilik yaptı pek çok da imam nikahlı eşleri bulunuyor.  1 Nisan 1963 tarihinde Diyarbakır Çermik Sinek’te doğmuştur. 15 çocuklu ailenin en küçüğü. 2 kızı 7 oğlu toplamda 9 çocuğu vardır.