İzmir Karşıyaka'da Kadın Cinayeti! Barışmak İçin Gitti Boşanmak Üzere Olduğu Karısını Bıçaklayarak Öldürdü!

Türkiye'de kadın cinayetlerine İzmir Karşıyaka'da boşanma davasının hemen öncesinde 6 yıllık kocası tarafından öldürülen Bihter Yalçınsoy da eklendi. Eşinin barışma teklifine olumsuz yanıt veren talihsiz kadın kocası tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

İzmir Karşıyaka'da Kadın Cinayeti! Barışmak İçin Gitti Boşanmak Üzere Olduğu Karısını Bıçaklayarak Öldürdü!
08 Ekim 2020 - 10:32

Türkiye'de kadın cinayeti haberleri gelmeye devam ediyor. İzmir'in Karşıyaka ilçesinde boşanmak üzere olduğu eşi ile barışmak için görüşen ancak olumlu yanıt alamayan Rahman Yalçınsoy eşi Bihter Yalçınsoy'u 3 yerinden bıçaklayarak ölmesine neden oldu.

BARIŞALIM DİYEREK GİTTİ 6 YILLIK EŞİNİ ÖLDÜRDÜ

Edinilen bilgilere göre olay dün gece saatlerinde gerçekleştirildi. Boşanma mahkemelerine çok kısa bir süre kala Rahman Yalçınsoy eşi Bihter Yalçınsoy'un evine giderek onu ikna etmek için görüşmek istedi. Yaptıkları görüşmede eşini ikna edemeyen öfkeli koca kısa sürede görüşmeyi tartışmaya çevirdi. Tarışma kısa sürede sertleşince Rahman Yalçınsoy yanında bulunan bıçak ile eşi Bihter Yalçınsoy'u üç yerinden bıçakladı.TALİHSİZ KADIN KURTARILAMADI

Eşinin bıçak darbelerini alan talihsiz kadın ne olduğunu tam olarak anlamadan kanlar içerisinde yere yığıldı. Rahman Yalçınsoy ise olay yerinden uzaklaşarak kaçtı. Komşularının ihbarı üzerine Bihter Yalçınsoy için polis ve sağlık ekipleri eve geldiler. Sağlık ekipleri ağır yaralanan kadına ilk müdahaleyi yaptılar ve ardından Çiğli Eğitim ve Bölge hastanesi'ne sevk ettiler. Hastaneye ulaştığında oldukça kötü durumda olan Bihter Yalçınsoy burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Talihsiz kadının cansız bedeni inceleme yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

KAÇAK KOCA KISA SÜREDE YAKALANDI

6 yıllık eşini öldürüp kaçan Rahman Yalçınsoy ise polis tarafından yapılan çalışma ile kısa sürede yakalandı. Hemen gözaltına alınan cani koca İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ŞubeMüdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'ne götürüldü. Emniyet ekipleri cinayet ile alakalı olarak geniş çaplı bir soruşturmaya devam ediyorlar.ÖLDÜRÜLMESEYDİ BUGÜN BOŞANMA DAVALARI GÖRÜLECEKTİ

Öte yandan öldürülen Bihter Yalçınsoy ile Rahman Yalçınsoy'un 6 yıldır evli oldukları ve  şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma aşamasında oldukları belirlendi. Bihter Yalçınsoy öldürülmeseydi çift bugün İzmir Adliyesi'nde başanma davalarına gireceklerdi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum