Fox Tv'nin yeni dizisi İyilik uyarlama mı? İyilik dizisi hangi diziden uyarlama? Show Window: The Queen's House dizisi konusu ne? İyilik orjinali Show Window The Queen's House sonunda ne oluyor?

Medyapım imzalı yeni dizi İyilik ilk tanıtım dün akşam yayınlandı. Dizinin tanıtımı kısa sürede binlerce yorum aldı.

Başrollerinde İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey'in yer aldığı İyilik dizisi tanıtım fragmanı dün akşam ekranlara geldi.

Dizi tanıtım fragmanında ki aldatma sahensi ile gündeme oturdu.

İyilik dizisinde bir kadına iyilik yapan harika bir evliliği olan bir başka kadının bu iyilik karşısında hayatının darma duman olması konu ediliyor.   

Peki Fox TV'de yayınlanacak olan İyilik dizisi hangi diziden uyarlandı? İyilik dizisi uyarlama mı?

iyilik-dizisi-ismail-sekerci

İyilik dizisi Güney Kore yapımı Show Window: The Queen's House adlı yapımdan uyarlama. Peki Show Window: The Queen's House konusu ne? Show Window: The Queen's House sonunda ne oluyor?

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

İyilik dizisinin uyarlandığı Show Window: The Queen's House adlı dizinin konusu şu şekilde;

Dışarıdan bakıldığında Han Sun Joo’nun hayatı mükemmeldir. Zengin bir ailede dünyaya gelen Han Sun Joo ve küçük kardeşi Han Jung Won sorunlardan uzak büyütülmüşlerdi.

Jung Won olağanüstü oldukça sıcak kalpli iyimser bir yapıya sahipti.. Sun Joo'da harika evine ve kocasına sadık evli bir kadındır.

iyilik-1-bolum-fragmani-yeni-dizi-fox-tv

Sun Joo ile evlendiğinde beş parasız olan Shin Myung Seop evlendikten sonra kayınvalidesinin şirketi Lahen Group’da iyi bir yer edindi. Her şeyini aslında karısına ve bu evliliğe borçlu olan Myung Seop dışardan çok sadık bir koca ve babadır. Ta ki Yoon Mi Ra ile tanışana kadar..