Ivana Sert Oğlu Ateş İçin Eski Eşi Yurdal Sert'ten Nafakaya Yüzde 300 Zam İstedi! Reddedilince Soluğu Mahkeme Kapısında Aldı!

Ünlü stil ikonu Ivana Sert ile eski eşi Yurdal Sert arasında çıkan nafaka tartışması mahkemeye taşındı. Herşeye zam geldiğini söyleyen Ivana Sert velayeti kendisinde olan oğlu için eski eşinden aldığı nafakaya zam istedi. Ancak eski eş Yurdal Sert'in buna yanaşmaması nedeniyle Ivana Sert soluğu mahkemede aldı.

Ivana Sert Oğlu Ateş İçin Eski Eşi Yurdal Sert'ten Nafakaya Yüzde 300 Zam İstedi! Reddedilince Soluğu Mahkeme Kapısında Aldı!
10 Ekim 2020 - 19:17 - Güncelleme: 10 Ekim 2020 - 19:25

Magazin dünyasında bugüm bomba gibi bir nafaka davası haberi düştü. Stil ikonu olarak tanınan Ivana Sert ile eski eşi Yurdal Sert arasında yaşanan nafaka tartışması hamkemeye taşındı. Eski eşine dava açan Ivana Sert nafakaya yüzde 300 zam istedi.

NAFAKAYA YÜZDE 300 ZAM İSTEDİ!

Evliliklerine 7 yıl önce son veren Ivana Sert ve Yurdal Sert arasında nafaka krizi patladı. Eski çiftin çocukları Ateş'in velayeti Ivana Sert'te bulunuyor. Yurdal Sert de oğlu için her ay Ivana Sert'e 5.000 TL nafaka ödüyor. Ancak Ivana Sert bu nafakanın artık yeterli gelmediğini söyleyerek Yurdal Sert'ten buna zam yapmasını istedi. Hatta rakam dahi vererek 15.000 TL ödemesini istedi. Bu istek Yurdal Sert tarafından kabul edilmedi.

SOLUĞU MAHKEME KAPISINDA ALDI

Eski eşi Yurdal Sert'ten olumsuz yanıt alan Ivana sert ise soluğu mahkeme kapısında aldı. Avukatı aracılığı ile Yurdal Sert'ten şikayetçi olan Ivana Sert çocuğunun masraflarının yaşının büyümesi ve hayat pahalılığının artması ile yükseldiğini gerekçe gösterdi. Çiftin nafaka davası ilerleyen günlerde görülecek.

IVANA SERT KİMDİR?Türkiye'de tanınan Sırbistan kökenli moda tasarımcısıdır. 1979'da Sırbistan'da doğmuştur. 2004 yılında Yurdal Sert ile bir evlilik yapmıştır. Bu evlilikten Ateş isminde bir çocuğu vardır. Türkiye'de moda sektöründe çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum