İstifa Eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya Sosyal Medyada Destek Yağıyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun bu akşam şok eden açıklamayla görevinden istifa etmesinin ardından sosyal medya adeta yıkıldı. Bakan Soylu'nun görevine devam etmesini isteyen vatandaşlar onbinlerce mesaj yayınlayarak desteklerini ortaya koydular.

İstifa Eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya Sosyal Medyada Destek Yağıyor
12 Nisan 2020 - 23:16

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sokağa çıkma yasağı kararının uygulanması nedeniyle ortaya çıkan kaostan dolayı sorumluluğu üzerine alarak görevinden istifa ettiğini açıkladı. Bakan Soylu'nun bu açıklaması sosyal medyada şok etkisi yarattı.

Onbinlerce vatandaş Bakan Soylu'ya destek verirken istifa kararından vazgeçmesi gerektiğini belirten mesajlar yayınladılar. Bakan Soylu'ya duydukları sevgiyi dile getiren vatandaşlar twitter platformunda bu durumu gündeme soktular.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun görevi bırakmasını istemeyen vatandaşlar #istifanikabuletmiyoruzSOYLU hashtagiyle düşüncelerini ifade ediyorlar. Şu ana kadar bu konuda yaklaşık 200 binden fazla mesaj yazıldı.

En çok konuşulan konular arasına giren Bakan Süleyman Soylu'nun istifası sonrasında yaşanacak gelişmeler mera edilirken çok sayıda vatandaş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Süleyman Soylu'nun istifasını kabul etmemesini bekliyorlar. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum