Medya

İstanbullu Gelin Yeni Bölümde Esma Zor Durumda

Ekranların beğeni ile izlenilen dizisi İstanbullu Gelin, yeni bölümü ile de heyecan dolu anlara sahne olacak.

Star TV ekranlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin, yeni bölümünde de izleyenleri ekran başına hapsedecek. Yeni bölümde izleyenleri yine çok önemli olaylar bekliyor. 85. Bölüm büyük heyecana sahne olacak.

İzleyenler İstanbullu Gelin’in yeni bölümünde gözyaşlarına hakim olamayacaklar. Esma yeni bölümde zor anlar yaşayacak.

Garip’in Ölümü Karşısında Esma Ne Yapacak?

Garip’in ölümünü kabullenmek Esma için kolay olmaz. Esma’nın Garip’in hayaliyle birlikte yaşamaya başlaması ise konakta farklı bir dönemi başlatır. Adem ve Güneş ise evlat edinmeye karar verirler. Bunun için ise ilişkilerinde atmaları gereken bir adım vardır. Süreyya’nın Yaz için yaptığı çalışmayı Mert hazırladığı albümde kullanmak ister. Stüdyoya giren Süreyya her şeye rağmen enerjisini yüksek tutmaya çalışmaktadır. Garip’in ölümüyle Boran’lar için farklı bir süreç başlar. Esma’nın hastalığının iyice ağırlaşması onu akıl almaz bir sonuca götürecektir.

Dizinin yeni bölümü 17 Mayıs Cuma 2019 tarihinde saat 20:00’da Star TV ekranlarında olacak.
Yayın Saati: 20.00 

İstanbullu Gelin Bir Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Esma’nın kararı ailede büyük şaşkınlık yaratırken, Garip’in bu karara tepkisi Esma için beklenmedik olur. Boranlar, Esma’yı konağa geri döndürmek için Senem’i harekete geçirirler. Adem, Güneş’i kaybetmemek adına hayati kararlar almaktadır. Dilara’nın da Güneş’e adım atmasıyla artık dengeler değişir. Herkesin bir arada olduğu “Anneler Günü” tüm Boranlar için unutulmaz bir gün olacaktır. Bu bölüm 10 Mayıs yani geçen hafta yayınlanmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı