İstanbul'da Polislere Silahlı Saldırı! 2 Polis Yaralandı! Saldırgan Vurularak Etkisiz Hale Getirildi!

İstanbul Beyoğlu'nda gece saatlerinde bir şahıs polislerle yaşadığı arbede sonrasında bir polis memurunun silahını alarak ateş açtı. Kimliği belirsiz şahıs iki polisin yaralanmasına neden olduktan sonra vurularak etkisiz hale getirildi.

İstanbul'da Polislere Silahlı Saldırı! 2 Polis Yaralandı! Saldırgan Vurularak Etkisiz Hale Getirildi!
12 Nisan 2020 - 08:15

 

İstanbul Beyoğlu'nda bulunan Piyalepaşa Bulvarı'nda gece saatlerinde bir şahıslar polisler arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışmada iki polis memuru yaralanırken saldırgan vurularak etkisiz hale getirildi.

Gece saatlerinde bir şahıs koronavirüs nedeniyle kapatılmış bir benzin istasyonuna girmek istedi. O sırada çevreden geçen polis ekibi bu şahsı görerek müdahale ettiler. Çıkan arbede de bir polis memurunun belinden silahını alan şahıs rastgele ateş açmaya başladı. Bu ateş sonucunda iki polis memuru yaralandı.

Olay yerine gelen diğer polis ekipleri arkadaşlarını yaralayan şahsı etkisiz hale getirmek istediler. Tüm uyarıları dinlemeyen kimliği belirsiz şahıs elindeki silahla daha çok kişiye zarar vermemesi için vurularak etkisiz hale getirildi.

Saldırganın etkisiz hale getirilmesinin ardından yaralı polisler olay yerine gelen ambulanslarla çevrede bulunan hastanelere götürülerek tedavi altına alındılar. Polislerin açtığı ateş ile yaralanan şahıs da hastaneye kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken çevrede bulunan güvenlik kameralarının kayıtları da soruşturma dosyasının içerisine eklenmesi için polis tarafından incelemeye alındı.

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum