İstanbulda okullar ne zamana kadar tatl? 14 Mart Pazartesi İstanbulda okullar tatil mi? Okulların tatili uzatılacak mı merak ediliyor. İşte o açıklama!

İstanbul'da yoğun kar yağışı bekledi. Perşembe ve cuma günü beklenen kar bir türlü gelmemişti, ancak cumartesi günü İstanbul beyaza büründü. Tüm İstanbul'u etkisi altına alan yoğun kar yağışı ne kadar sürecek, 14 mart pazartesi günü okullar tatil edilecek mi belli oldu!

İstanbul'da Okullar ne zamana kadar tatil?

Milyonlarca öğrenci İstanbulda okullar ne zamana kadar tatil, 14 mart 2022 pazartesi günü Okullar tatil edilecek mi sorusunu merak ediyor. İstanbul Valiliği İstanbul'da 14 mart pazartesi kar tatili olacak mı sorusunu tumhaber'e açıkladı!

Kar yağışı ne kadar sürecek?

İstanbul'da yoğun kar yağışı 12 Mart cumartesi ve 13 mart pazar öğleden sonraya kadar sürecek. Yani bugün ve yarın sabaha kadar kar yağışı sürecek ve kış artık İstanbul'da bitecek. Pazar günü kar yağışı beklenmemesi nedeniyle buzlanma harici pazartesi kar tatili görünmüyor.

Yetkilier tumhaber.com'a konuştu! Tatil ihtimali 0!

İstanbul Valiliği yetkililerinden aldığımız bilgiye göre, 14 Mart pazartesi günü Okulların tatil olma ihtimali 0! Okullar 14 Mart Pazartesi günü açık olacak ve milyonlarca öğrenci okula gidecek. Pazartesiye don yada kar beklenmiyor.

Öğrencilerin gözü ara tatilde!

Gözden kaçırmayın

Kraliçe Elizabeth Öldü Haberlerinin Ardından Şoke Eden Fotoğraf Paylaştılar! Kraliçe Elizabeth Öldü Haberlerinin Ardından Şoke Eden Fotoğraf Paylaştılar!

Nisanda ara tatil ne zaman 2022 sorusu öğrencilerin tatile alışmışken sorduğu bir diğer soru! Peki Nisan'da tatil ne zaman?

2. Ara tatil, ikinci ara tatil de olarak geçen Nisan 2022 ara tatili 11 Nisan - 15 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek.