Gündem

İstanbul Teknik Üniversitesi 100 Kişi İstihdam Edecek!

İŞKUR tarafından gün içinde yayımlanan personel alım ilanına göre İstanbul Teknik Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere toplam 100 sürekli işçi istihdam edilecektir. Alım yapılacak sürekli işçi kadroları:
•    Temizlik personeli,
•    Güvenlik görevlisi,
•    Aşçı, 
•    Bulaşıkçı,
•    Bahçıvan,
Olarak belirlenmiştir. Her bir kadro için kurum tarafından farklı özel şartlar belirlenmiştir. Adayların söz konusu ilanda yer alan şartları taşımaları halinde başvurularını, Ayazağa Kampüsü İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı üzerinden şahsen yapmaları gerekmektedir. 

Kuru Tarihi, Yeri ve Sonuçların Açıklanması

İstanbul Üniversitesi sürekli işçi alımı için noter kurasına katılacak adayların listesi 16 Ekim 2019 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımlanacaktır. 

Noter kura çekimi 17 Ekim 2019 saat 10.00’da İstanbul Teknik Üniversitesi Stadyumunda gerçekleştirilecektir. Kura çekimi sırasında istekli adayların kura çekimine katılmaları mümkündür.

Kura sonucuna göre belirlenen adayalar ve KPSS puanlarına göre belirlenen adaylar İTÜ resmi internet sitesi üzerinden ilan edilecektir. Ayrıca adaylara herhangi bir yazılı bir tebligat yapılmayacaktır.

Sözlü Sınav Tarihleri ve Yeri

İTÜ personel alım ilanında yer alan detaylara göre sözlü sınav gün, saat ve yeri, İTÜ Personel Daire Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden duyurulacaktır. Üniversite tarafından yapılacak duyuru tebligat mahiyetinde olup, adaylara ayrıca posta yolu ile herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır. Alımlar İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı