İstanbul'da Kan Donduran Olay! Önce Darp Ettiler Sonra 7 Metreden Dere Yatağına Attılar!

İstanbul Bahçelievler'de akıllara durgunluk veren bir gasp olayı gerçekleşti. Otomobil alım satımı bahanesiyle 4 kişi bir restoran sahibini gasp etmeye çalıştılar. Saldırganlar tarafından feci şekilde dövülen restoran sahibi 7 metre yüksekliği bulunan dere yatağına atıldı. Olay ise kendisini göstermeyen bir vatandaş tarafından gizlice görüntülendi.

26 Eylül 2020 - 11:35 - Güncelleme: 26 Eylül 2020 - 11:43

İstanbul Bahçelievler'de feci bir gasp olayı meydana geldi. 4 kişi bir otomobil alım satımı ile alakalı olarak yine İstanbul'da restoran işleten bir vatandaş ile bir araya geldiler. Otomobil alım satımını bahane eden gaspçılar restoran sahibini alıkoydular. Bu alıkoymanın ardından olaylar gelişti.

KAN DONDURAN ŞİDDET!

Edinilen bilgilere göre 4 saldırgan önce restoran sahibinden silah zoru ile para istediler. Restoran sahibi bu isteğe olumsuz yanıt verince olaylar başladı. 4 kişi birden feci şekilde şiddet uyguladıkları kişiyi önce arabanın bagajına sokmaya çalıştılar. Ancak şiddet gören vatandaş karşılık verince bunu başaramadılar.

ÖNCE DARP ETTİLER SONRA DERE YATAĞINA ATTILAR

Gasp girişiminde bulundukları restoran sahibinden istediklerini elde edemeyince çok daha fazla öfkelenen gaspçılar gözlerini karartarak mağdur vatandaşı 7 metre yükseklikten dere yatağına attılar.

Dehşeti yaşayan restoran sahibi vatandaş çevrede olayları görüntüleyen bir başka vatandaşın sağlık ekiplerine haber vermesi sonucu hastaneye kaldırıldı. Durumunun ağır olduğunu öğrenilen vatandaşın tedavisinin devam ettiği bildirildi.

ÖNCE SERBEST KALDILAR!

Gasp suçunu işleyen kişileri bulmak için ise polis tarafından soruşturma başlatıldı. Bu soruşturmada zanlıların tamamı yakalandı ve adliyeye sevk edildiler. Adliyede yapılan işlem sonrasından zanlılar serbest bırakıldılar. Ancak daha sonra yapılan itiraz sonucunda 4 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Haklarında yakalama kararı çıkarılan zanlıların birisinin askerde olduğu belirlendi. Diğer 3 zanlının ise henüz yakalanamadıkları ifade edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum