İstanbul'da Akıl Almaz Vahşet! Acımasız Baba 1 Yaşındaki Kızını Döverek Öldürdü!

İstanbul Sancaktepe'de Suriyeli bir baba 1 yaşındaki kızına işkence yaparak ölümüne sebep oldu. Kızını öldüresiye döven gaddar baba minik bebeğin vücudunda da defalarca sigara söndürdü. Hastaneye kaldırılan minik bebek doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

İstanbul'da Akıl Almaz Vahşet! Acımasız Baba 1 Yaşındaki Kızını Döverek Öldürdü!
28 Eylül 2020 - 17:27

İstanbul'da akıl almaz bir cinayet gerçekleşti. Sancaktepe'de yaşayan Suriye uyruklu bir baba 1 yaşındaki kızına  işkenceler yaparak minik bebeğin ölümüne sebebiyet verdi.

MİNİK BEBEK KURTARILAMADI!

Sancaktepe Gazi Mahallesi'nde gerçekleşen olayda acımasız baba minik bebeği öldüresiye dövdü. Bebeğe şiddet uygulamadan önce ise vücudunda defalarca sigara söndürerek eziyet etti. Komşuların şikayeti üzerine polis tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı. İlk olarak minik bebek Sancaktepe Eğitim Hastanesi'ne kaldırıldı. Ardından ise bebeğin Çekmeköy'de bulunan bir hastaneye sevki gerçekleştirildi. Ancak doktorlar tarafından yapılan tüm müdahalelererağmen minik bebek kurtarılamadı ve hayatını katbetti.BABA GÖZALTINDA ANNE KAYIP!

Polis tarafından yürütülen soruşturmada acımasız baba gözaltına alındı. Bebeğin kayıp olan annesi ise halen daha aranıyor. Annenin de bu cinayette ihmali olduğundan şüpheleniliyor.

DAHA ÖNCE DE BEBEK ŞİDDET SONUCU HASTANELİK OLMUŞ!

5 yıl kadar önce Suriye'den Türkiye'ye gelen çift Gazi Mahallesi'nde bir aprtmanda yaşamlarını devam ettiriyorlardı. Aynı binada yaşayan komşuları minik bebeğin ölümü üzerine tanık olarak polise gidip ifade verdiler. Komşular bebeğe 6 ay önce de şiddet uygulandığı için hastaneye kaldırıldığını söylediler. O dönem Sosyal Hizmetler tarafından minik bebek önce gözetim altına alındı ama bir süre sonra ise ailesine teslim edildi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum