Gündem

İstanbul Anadolu Avrupa nöbetçi noterler listesi! 13-14 Temmuz

İstanbul’da yaşayan vatandaşlar hafta içinde yoğun bir mesai ortamında çalıştıkları için genellikle noter işlerini hafta sonlarına bırakmak zorunda kalıyor. Noter işlemlerini hafta sonlarını yaptırmak isteyen vatandaşlar ise hangi noterlerin hafta sonları çalıştığını merak ediyor. Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında olmak üzere İstanbul’da her hafta toplamda 4 noter nöbetçi kalıyor. İstanbul nöbetçi noterler hangileri, İstanbul Avrupa yakası nöbetçi noterler listesi, İstanbul Anadolu nöbetçi noterler belli oldu mu? diyerek soran vatandaşlar için nöbetçi noterlerin listesi haberimizin detayında…

Türkiye genelinde olduğu gibi 16 milyon nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’da hafta içinde yoğun bir tempoyla çalışan vatandaşlar noterle ilgili işlerini gerçekleştiremiyordu. Bu yüzden Türkiye Noterler Birliği ve Adalet Bakanlığı’nın yapmış olduğu anlaşmaya göre noterler hafta sonları da çalışma kararı aldı.

İSTANBUL’DA HANGİ NOTERLER NÖBETÇİ

İstanbul nöbetçi noterler hangileri, İstanbul Avrupa yakası nöbetçi noterler listesi, İstanbul Anadolu nöbetçi noterler belli oldu mu? diyerek soran vatandaşlar için nöbetçi noterlerin listesini sizlerle paylaşıyoruz.

13-14 TEMMUZ NÖBETÇİ NOTERLER HANGİLERİ

Nöbetçi noterler İstanbul’da Avrupa yakasında iki Anadolu yakasında iki olmak üzere dört tane noter vatandaşlara 13-14 Temmuz tarihlerinde de hizmet vermeye devam ediyor. 13 Temmuz İstanbul nöbetçi noterler listesini sizler için araştırıp bulduk. Ayrıca 14 Temmuz nöbetçi noterler listesine de bakabilirsiniz.

İşte 13-14 TEMMUZ NÖBETÇİ NOTERLER LİSTESİ

13 TEMMUZ İSTANBUL NÖBETÇİ NOTERLER

14 TEMMUZ İSTANBUL NÖBETÇİ NOTERLER

Nöbetçi noter sorgulamasını hemen aşağıda görebilirsiniz.

NÖBETÇİ NOTER SORGULAMA

Açılan linkte ilinizi seçtiğiniz takdirde nöbetçi noterlerin adını ve adreslerini görebileceksiniz…

SONDAKİKA HABERLERİ TAKİP ETMEK İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDİN!

Facebook sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram sayfamız için TIKLAYINIZ

TUMHABER.COM

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı