Survivor 2021'in şampiyonu İsmail Balaban, nişanlısından ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açtı ve aradığı aşkı aynı yarışmada birlikte yarıştığı İlayda Şeker'de buldu.

Survivor 2021 yarışmasının şampiyonu İsmail Balaban (34) ve aynı dönemde birlikte İlayda Şeker'in (27) birlikte oldukları öğrenildi. Bir süredir görüşen çift, sosyal medya paylaşımlarına yaptıkları yorumlarla aşklarını ilan ettiler.

ismail balaban ilayda şeker 1

Yarışmada olduğu süre içerisinde performansla tüm dikkatleri üzerine çeken ve yarımanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan İsmail Balaban, yarışmada olduğu süre içerisinde nişanlısından ayrılmıştı. Annesinin aradığı Balaban, nişanslısının yüzüğü atarak kendisini terk ettiğini öğrendiğinde şok olmuş hatta bu üzüntüsü yarışma performansına da bir süre yansımıştı.

ismail balaban 3

Yarışmadan elenen İlayda Şeker ile arkadaşlığını devam ettiren İsmail Balaban, yarışma bittikten sonra da bu arkadaşlıklarını biraz daha ilerletmiş ve birlikte görüntü vermemeye çalışmışlardı. İlayda Şeker ile İsmail Balaban'ın geçtiğimiz ay birlikte bir mekanda olduğu görüntülerle çiftin sevgili oldukları iddialarının gerçek olduğu konuşulmaya başlanmıştı.

ilayda şeker 2

Çift, birbirlerini sosyal medyadan da takip ederken Instagram hesabından İlayda Şeker'in, İsmail Balaban için "İsom" şeklinde yorum yazması, Balaban'ın ise Şeker'e verdiği yanıtta "İloş" ifadesini kullanması hayranlarının dikkatlerinden kaçmadı. Haklarında çıkan haberler hakkında suskunluklarını koruyan çiftten İsmail Balaban'ın Instagram İlayda Şeker'le ikizinin birlikte çekildikleri fotoğrafı paylaşması dedikoduları iyice alevlendirdi.

ilayda şeker

ismail balaban 2

İsmail Balaban ve İlayda Şeker'in, el ele oldukları bir videoda ortaya çıkınca çiftin böylelikle birlikteliklerinin ilan ettikleri anlaşıldı.

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

ismail balaban ilayda şeker