İş Bankası ve 2 Diğer Bankanın Müdürleri Toplandı! Karar Verildi! İsteyenlere 55.000 TL Ödeme Olacak. Son dakika kampanyası için 3 banka birleşti. İşte detaylar...

İş Bankası ve 2 Diğer Bankanın Müdürleri Toplandı! Karar Verildi! İsteyenlere 55.000 TL Ödeme Olacak. Bankalar üzerinden nakit kullanacak olan vatandaşlar için son dakika, yeni bir haber geldi. İş bankası, Garanti Bankasi ve Ziraat Bankası üzerinden yapılacak olan bu kredi kampanyasında gelir belgesiz olarak 55000 TL nakit kredi kullanabileceksiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi kullanacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuç alabilecek. İş bankası Garanti Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler kimlikleriyle birlikte kredi alabilmeleri için düzenli bir geliri olması, sigortalı olarak çalışıyor veya emekli olması gerekmektedir. 

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

İş Bankası 

İş bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için başlatılan 55000 TL kredi kampanyası hem banka şubelerinden, hemde iş cep uygulaması üzerinden verilmektedir. Düşük faiz oranlarıyla alabileceğiniz bu kampanyaya katılacak olan kişiler, 24 ay vadeye kadar kredi kullanırken, ilk taksit ödemelerine ertelemeli olarak yapabiliyor. İş bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu hemen internet sitesi üzerinden de yapabilirsiniz. 

is-bankasi-ve-2-diger-bankanin-mudurleri-toplandi-karar-verildi-isteyenlere-55000-tl-odeme-olac

Ziraat Bankası 

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirecek olan emekli ve sigortalı olarak çalışan kişilerin banka kredi notu: 1100 ve üzerinde olması durumunda başvurusunu hemen gerçekleştirebileceğini söylemek isteriz. Ziraat Bankası şubeleri üzerinden de başvuru yapmak isteyen kişiler sadece kimlikleriyle birlikte giderek hemen kredi başvuru formunu doldurabilir ve Ziraat Bankası tarafından verilen 55000 TL kredi kullanabilir. Ziraat Bankası, mobil uygulaması kullanan vatandaşlar ise şubelere gitmeden kredi onayını hızlı bir şekilde alabiliyor. 

Garanti Bankası

Garanti Bankası şubelerinden ve Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek düşük faiz oranlarıyla verilen 55000 TL kredi kampanyasına katılabiliyorsunuz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, Garanti Bankası şubeleri üzerinden yapacakları bu kredi başvurusunda, kendi kredi notuna göre, onay almaktadır. Garanti Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar ise şubelere gitmeden hemen hesapları üzerinden bu kredileri kullanabiliyorlar. İşlemler için bankanın mobil uygulamasını kullanmış olmanız ve şifreyle giriş yaparak, internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusunda bulunmamız gerekiyor.