İş Bankası Üzerinden 15.000 TL Kredi Notu Düşük Olanlara Veriliyor. İş Bankası kampanyasına nasıl başvuru yapılır belli oldu! İşte detaylar..

İş Bankası üzerinden 15000 TL'ye kadar nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında Banka daha önce kredi başvurusu yapan ve kredi notu düşük olduğu için onay alamayan kişilere hızlı bir şekilde sonuç vereceğini açıkladı. İş bankası internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bu duyuru ile birlikte başvuru yapacak olan kişiler, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecektir.

Banka üzerinden kredi kullanacak olan kişiler onbeş bin tele onay almaları durumunda ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme, toplamda 36 ay vadeli düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanabilecektir. Acil para ihtiyacınızın olması durumunda, sizler için destek olacak olan işbankası hemde iş cep uygulaması üzerinden hemde kendi resmi internet sitesi üzerinden şubelere gitmeden sizlere imkan sağlamaktadır. 

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

İş bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

is-bankasi-1280x720

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, en yakın iş Bankası şubesine giderek buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. 36 ay vadeye kadar on beş bin TL kredi kullanabilir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubelerine giderlerken kimliklerini ve gelir belgelerini yanında götürmesi gerekmektedir. Emekli olan kişiler bu kredileri kullanmak istiyorlarsa, emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak daha yüksek limitlerde kredi alabiliyor. Banka sadece ihtiyaç kredisi olarak değil, kredi kullanacak olan vatandaşların daha yüksek limitlerde kredi almaları için çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Bireysel müşteri olan diğer müşterilerde başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden hemen işlem yapabiliyor. Banka hesabınızın olması durumunda iş Bankası, mobil uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak onay almanız durumunda da bankaya gitmeden kredi kullanmak mümkündür.