İş Bankası son dakika açıklama yaptı! Başvuru yapan kişilere maaşlarına göre ödemeler olacak! Nakit ihtiyacı olan kişiler için bankadan hemen destek ödemeleri alabileceksiniz. Detaylar belli oldu.

İş Bankası son dakika açıklama yaptı! Başvuru yapan kişilere maaşlarına göre ödemeler olacak! Nakit ihtiyacı olan kişiler için bankadan hemen destek ödemeleri alabileceksiniz. Detaylar belli oldu. İş bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan bu duyuruda uygun faiz oranları ile kredi alack kişilerden bazı şartlar isteniyor. Nakit ihtiyacı olan kişilere İş bankası hemen destek veriyor. İş cep uygulaması üzerinden başvuru yaparak da hemen onay alınıyor. İş bankası bu kredilerde bazı şartlar isteyecek. 

İş bankası maaşınıza göre verilecek ihtiyaç kredilerinde 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi verecek. Kişilerin 18 yaşından büyük olması ve bankalar ile çalışıyor olması durumunda kredi notu 1200 ve üzerinde olması ile birlikte onay alacaklardır. Sigortalı olarak çalışan kişiler en az 3 aydır aynı iş yerinde çalışması gerekmektedir. 

İş Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır? 

is-bankasi-atm-2

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler İş bankası'nın resmi internet sitesine girebilir ve buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirler. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra başvuru formunda yazmış olduğunuz cep telefonuna kredi sonucu gelecek onaylanan Kredi nizi de en yakın iş Bankası şubesinden kullanabileceksiniz.

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

İş Bankası şubelerinden de ayrıca gişe ve bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi başvurusu yaparak maaşın 20 katı kadar kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Banka uygulamış olduğu bu Kredi kampanyasında düşük faiz oranları ile kredi verecek.