İş Bankası kredi çalışmaları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Diğer bankalarla yaşadığı rekabet, bu süreç içerisinde müşteri portföyünü geliştirmek adın atmış olduğu adımlar bankayı bir adım daha ileri taşımaya devam ediyor. Pandemi döneminde vatandaşa ekonomik anlamda destek olmak isteyen banka bir kredi kampanyasını daha açıkladı. 

55 bin liraya varan nakit ihtiyacı için binlerce kişiye beklenen müjdeli haber geldi. Şimdiden bankanın duyuru yapması ile kapısını aşındıran binlerce kişi olduğu belirlendi. İş Bankası'nın altyapısını yenilemesi ile birlikte artık kredi başvuruları çok daha kolay bir hal alacak. 

İŞ BANKASI'NDAN KREDİ BAŞVURULARINA ANINDA ONAY!

İş Bankası gelen müşteriyi mağdur etmemek için özellikle pandemi döneminde oldukça hassas davranmaya devam ediyor. Bankanın son olarak hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyası pek çok vatandaş için can suyu olacak. Başvurular internet bankacılığı, mobil bankacılık ve banka şubeleri aracılığı ile yapılabilecek. Bankanın sunduğu belirli şartlara uyan vatandaş bu süreç içerisinde 55 bin liraya kadar anında nakit çekebilecek. İş Bankası genellikle kredi başvurularına hızlı ve olumlu yanıtlar vermesi ile biliniyor. 

İŞ BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARINI DİBE ÇEKTİ

4-15

Acil nakit ihtiyacı olan müşteriler için 55 bin liralık kredi 36 ay vadeli olarak verilmeye devam ediyor. Faiz oranı ise banka tarafından kullanılan insiyatif ile birlikte yüzde 1.65 seviyelerine kadar çekildi. Ancak banka faiz oranı vatandaşın kredi puanına göre değişecek. 

Kredi puanı düşük olan vatandaş daha yüksek faiz oranlarından faydalanabilecek. Banka kredisine başvuruda bulunmak için kimlik belgesi yeterli olacaktır. Daha düşük faiz oranlarından yararlanmak için banka personeli ya da müşteri temsilcisi ile birebir görüşme yapmak gerekecektir.