Özel bir banka olan İş Bankası günümüzde en çok kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Köklü bankalardan birisi olmakla birlikte kreid kampanyaları ile özellikle pandemi döneminde pek çok vatandaşın imdadına yetişti. Salgın döneminde meydana gelen ekonomik sorunlar beraberinde pek çok vatandaşın nakit ihtiyacı duymasına neden oldu. Şimdilerde en çok kredi kullandıran ve kredi alma şartlarını en çok esneten bankalar arasında yer alıyor.

İş Bankası sürekli olarak yeni kredi kampanyaları hazırlamaya ve bu kampanyaları duyurmaya devam ediyor. Farklı ihtiyaçlara hitap eden kredi ürünleri ile birlikte müşteri portföyünü de geliştiriyor. İş Bankası şimdilerde müşterileri için bir süredir çalıştığı Anında Kredi kampanyasını açıkladı. Bu sayede kredi isteklerine anında cevap verilebiliyor. Onaylanan tutar dakikalar içerisinde hesaplara yatırılıyor.

İŞ BANKASI 60 BİN LİRAYA KADAR KREDİ İMKANI SUNUYOR

İş Bankası ile faiz oranı tamamen kişiye özel olarak belirleniyor. Vatandaşın kredi notu, daha önce bankalarla olan ilişkileri ve gelir durumu göz önünde bulundurularak bir karar veriliyor ve kişiye özel en uygun faiz oranı açıklanıyor. Anında Kredi kampanyası dahilinde başvuru yapılması adına açılan limit 60 bin lira olarak açıklandı.

İhtiyaç kredisi adı altında verilen kredi ile birlikte 60 bin liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümü bulabilirsiniz.

ŞİMDİ ALIN 3 AY SONRA ÖDEMEYE BAŞLAYIN!

3-26

Anında Kredi kampanyası ile birlikte kampanyadan yararlanan vatandaşlara ödeme sürecinde kolaylık da sağlanıyor. Ekonomik sıkıntıların baş gösterdiği bu dönem içerisinde krediyi aldıktan sonra ödemeleri 3 ay kadar erteleme imkanınız bulunuyor. Böylece ödemelere 90 gün sonra başlayabiliyorsunuz.

ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?

Anında Kredi başvurusu yapmak için İş Bankası internet şubeleri, banka şubeleri, mobil bankacılık, cep bankacılığı ve telefon bankacılığı kanalları aracılığı ile süreç yürütebilir. Bununla birlikte değerlendirmeye alınan kredi başvurusuna dakikalar içerisinde onay gelmektedir. Onay sonucunda ise 15 dakika içerisinde onaylanan tutar hesaplara yatırılmaktadır.