Ekonomi

İş Bankası Nakit İsteyen Emeklilere 10.000 TL Ödüyor!

İş Bankası Nakit İsteyen Emeklilere 10.000 TL Ödüyor!

İş Bankası Nakit İsteyen Emeklilere 10.000 TL Ödüyor! Çalışıyorsanız bu rakam 50.000 TL olacaktır. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası açıklandı! İş Bankası, Ramazan Bayramı nedeniyle hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı.

İş Bankası emekli ve çalışan vatandaşlara yönelik bu kampanyada anında sonuç verecek. Bu krediler için banka kredi notu çok önemlidir. Nakit paraya ihtiyacınız varsa, banka şubelerine gitmeden SMS ile başvurabileceğiniz bu nakit kampanyasına katılabileceksiniz.

18 yaşını doldurmuş ve Türk vatandaşı olan herkes bu kredilere başvuracak ve kullanacaktır. 18 yaşını doldurmuş kişilerin banka kredi notu 1100 ve üzeri ise kredilerini hemen hesaplarına yatıracaklar.

Nakit paraya ihtiyacınız varsa kimliğiniz ve cep telefonunuzla size en yakın İş Bankası şubesine gitmeniz yeterlidir. Banka önce size sms gönderecek, sms ile onay alırsanız cebimde kredi kullanacaksınız.

Kredi sonucu 5 dakika içerisinde size gelecek ve bu sonuca göre kredinizi hemen kullanacaksınız. Cep telefonunuzun yanı sıra bankanın mobil uygulaması üzerinden de kredi alabileceksiniz.

Kredi almak için mobil uygulamayı cep telefonuna veya tabletine indiren kişiler, internet bankacılığı şifresini alanlara banka anında sonuç veriyor. İş Bankası kredi kampanyasına katılmak için başvurunuzu hemen hesabınıza yapacaksınız. Nakdi kredi kullanacak kişiler İş Bankası şubelerine giderek işlemlerini yapmak isterlerse gelir belgesi ve nüfus cüzdanı ile kredi başvurusunda bulunabilirler.