Ekonomi

İş bankası hesabı olanlar 5000 TL ödeme alacak! Bu başvuruları bugün yapmanız lazım!

İş bankası hesabı olanlar 5000 TL ödeme alacak! Bu başvuruları bugün yapmanız lazım! İş bankası hesabı olan vatandaşlar, 5000 TL’ye kadar ödemeleri alabilecekler ve nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Banka kredi politikalarına uygun olan vatandaşların belirtilen şartlara uygun olmalarıyla birlikte ihtiyaç kredisi kullanabilecekleri bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için başvuru şartlarına uygun bir müşteri olması isteniyor.

Yapılacak olan başvurularda kredi ödemesi alacak olan vatandaşlar, belirli şartlar dahilinde 5000 TL’ye kadar hızlı bir şekilde kredi ödemelerini hesaplarına yatırarak kullanmaktadırlar. 5000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi işlemleri de hızlı bir şekilde gerçekleştirecek olan kişilere iş Bankası, iş cep uygulaması üzerinden 7 24 kredi imkanı sağlayacağını açıkladı.

En düşük faiz oranları ile birlikte sizlere kredi imkanı sağlayacak olan bu banka sadece 5000 TL değil 50000 TL’ye kadar olan tüm kredi başvurularımızda banka kredi puanı 1350 ve üzerinde olması durumunda 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi ödemesi yapacağını da açıkladı.

Emekli olan vatandaşlar ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için yapılan bu kampanyada bireysel müşterilerin, başvurularını gerçekleştirebilmeleri için daha önce bankalardan kredi kredi kartı kullanıp, düzenli ödemeler yapmış olması, banka tarafından isteniyor. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar aracılığıyla birlikte sizler de işlem yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz.