İş Bankası duyurdu! Alışveriş yap 3 ay sonra öde! 10 bin TL'ye kadar faiz yok

İş Bankası'nın duyurduğu kampanyadan yararlanan müşteriler, 10 bin TL'ye kadar yaptıkları online veya market alışverişlerini faizsiz 3 ay sonra ödeyecek.

Ekonomi 23.09.2021 - 14:15 23.09.2021 - 14:15

İş Banakası tüketici rahatlatacak kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. İş Bankası'nın yeni alışveriş sitesi Pazarama’da yer alan Online Alışveriş ve Market Siparişi kategorilerinden yapacağınız alışverişleri 10 bin TL'ye kadar faiz olmadan 3 ay öteleyebililiyorsunuz. İşte kampya ile ilgili tüm detaylar...

İş Bankası kampanyasından nasıl yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için İş Bankası müşterisi olmanız ve İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç) kartlarından birini sahip olmanız gerekiyor.

Alışveriş yaptıktandan sonra Maximum Mobil ya İşcep üzerinden borç ertleme işlemini yapmayı unutmayın!  Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart Detay> Taksitlendirme, Erteleme ve Nakit Avans İşlemleri>İşlem Erteleme, menülerinden iletebilirsiniz.

İş Bankası kampanyasından yararlanmak için ne kadarlık alışveriş yapmam gerekiyor?

Kampanyadan yararlanmak için en az 50 liralık alışveriş yapmanız gerekiyor. Kampanya kapsamında ise 10.000 TL'ye kadar yapılacak erteleme işlemlerinde faiz alınmayacak. 

Kampanya hangi tarihler arasında geçerli?

Kampanyadan 14-30 Eylül tarihleri arasında yararlanılabiliyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz.

Yorumlar