İş Bankası düşük faizli yeni kredi kampanyasını açıkladı. Müşterileri için 20 bin liraya varan kredi kampanyasının detayları bayram öncesinde belli oldu. Banka kolay ve hızlı kredi verebilmek için müşterilerin kredi notuna ve gelir durumuna bakacak. Düzenli bir gelir olması ve kredi notunun en az 1300 seviyelerinde olması halinde anında kredi verdiğini duyurdu. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık, SMS ve banka şubeleri üzerinden kredi başvurusunda bulunmak mümkündür. 

İŞ BANKASI 20 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR

İş Bankası tarafından hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte düşük faiz oranlarından yararlanarak acil nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmak mümkün olacak. Kredi notunun yüksek olması halinde banka tarafından 20 bin liraya varan kredi verilebilecek. Verilen ihtiyaç kredisi 36 ay vadeli olarak sunuluyor. 

Banka şubesi üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirmek isteyen vatandaşların öncelikli olarak kredi başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde tamamlamaları gerekmektedir. Ardından kimlik numarası ve gelir belgesi ile birlikte başvuru gerçekleştirilebilir. eğerlendirmenin yapılmasının hemen ardından en yakın banka şubesinden onaylanması halinde para alınabilir. 

İş Bankası müşterileri ise bu süreçte internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler. Kredi başvurusu sonrasında bankanın ne kadar onay vereceği belirlenmektedir. En uygun faiz oranları değişken olmakla birlikte kişinin kredi sicili ve gelir durumuna göre değişkenlik göstermektedir. 

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ TAMAMEN MASRAFSIZ OLACAK

13-2

İş Bankası tarafından verilen bu kredi aynı zamanda sistem üzerinden İş Cep kredisi olarak geçiyor. Kredinin pek çok kredi türüne göre tamamen masrafsız olduğu belirlendi. Kredi üzerinden onaylanması halinde sadece hayat sigortası kesintisi yapılıyor. Bu süreçte İş Bankası üzerinden kullanılan kredilerin başvurusu için ATM ya da müşteri hizmetleri üzerinden de telefon bankacılığı ile kredi başvurusu alınabilir.