iş cep uygulaması ve işbankası üzerinden yapılan bu kampanyada düşük faiz oranları ile nakit kredi kullanacak olan vatandaşların bazı şartlara uygun olması isteniyor.

İş Bankası Bankamatik Kartı Olan Kişilere En Düşük Faizlerle 30.000 TL Ödeyeceğini Resmen Açıkladı. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için iş Bankası, 30000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ve en düşük faizlerle kredi imkanına sunuyor. iş cep uygulaması ve işbankası üzerinden yapılan bu kampanyada düşük faiz oranları ile nakit kredi kullanacak olan vatandaşların bazı şartlara uygun olması isteniyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda işbankası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. İş bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, ve kredi başvurusu yapacak olan kişinin, 18 yaşından büyük olması yeterli olacaktır. 

Daha önce kredi başvurusu yapmış, kredi kullanmış ve bankalardan kredi kartı kullanan kişiler düzenli ödemeler yapması durumunda banka kredi notu, oluşacak ve bu banka kredi notunun 1300 ve üzerinde olması durumunda iş Bankası üzerinden kredi kullanacaktır. 

Başvuru Nasıl Yapılır? Kimler Alabilir? 

is-bankasi-bankamatik-karti-olan-kisilere-en-dusuk-faizlerle-30000-tl-odeyecegini-resmen-acikla1

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

30000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden istedikleri zaman iş cep uygulamasına giriş yaparak başvurularını gerçekleştirebilir ve düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabilir. İş cep uygulaması üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda onay almanız ile birlikte kredi hemen hesabınıza yatacak veya tam bu kredi sonrasında sizlere sonuç verilecektir. 

İş bankası ve İŞ CEP uygulaması aracılığı ile verilecek olan bu kredilerde banka şubelerine gitmek isteyen vatandaşlar, kimlik ve gelir belgesiyle birlikte en yakın banka şubesine giderek kredi kullanabilir. 

Emekli olan vatandaşlar kampanyadan yararlanıyor

Emekli olan kişilerde iş Bankasının yapmış olduğu 30000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabiliyor ve emekli olan kişiler bu kampanyaya katılabilmeleri için maaşlarını İş Bankası üzerinden alması gerekiyor. Emekli maaşınızı İş Bankası şubesi üzerinden alıyorsanız, hızlı bir şekilde iş cep uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı kredi kullanabilirsiniz.