Acil nakit paraya ihtiyaç duyanların ilk tercihi bankalar oluyor. Ancak bankalar her müşteriye kredi vermemekle birlikte ödemeleri garanti altına almak için bu süreç içerisinde sürekli olarak şartları zorlaştırmaya devam ediyorlar. İş Bankası ise bankalar arasında en çok kredi kampanyası düzenleyen ve en çok vatandaşa olumlu yanıt veren bankalar arasında yer alıyor. 

Özel bir banka olan İş Bankası yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası hazırladığını duyurdu. Çeşitli ihtiyaçları için acil nakit desteği almak isteyen vatandaşa ise müjdeli haber verildi. 50 bin liraya kadar kullanılabilecek kredi desteğini açıkladı. 

İŞ BANKASI 50 BİN LİRAYA VARAN KREDİ VERECEK!

İş Bankası tarafından yapılan açıklama sonrasında 50 bin liraya varan kredi desteği verileceği öğrenildi. İnternet şubeleri aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabileceği gibi kolay ve hızlı şekilde cep şube, mobil bankacılık, internet bankacılığı ve hatta İş Bankası bankamatikleri aracılığı ile de sorunsuz bir şekilde başvuru yapılabilecek. Bankanın şartlarını sağlayan vatandaş ise bu süreçte aynı gün içerisinde onay alabilecek ve anında vadesiz hesabına para aktarımı gerçekleştirilecek. 

ŞİMDİ AL 3 AY SONRA ÖDE

2-33

Düşük faiz oranları ile verilecek kredide faiz oranları başvuru yapacak vatandaşın gelir durumu ve kredi notuna göre değişiklik gösterecek. Bu süreçte kişiye özel kredi imkanı sunulacağı belirlendi. Ödeme yöntemleri ve vade seçenekleri de yapılan düzenleme sonrasında kişiye özel olarak değişiklik gösterecek. 

Başvurunun onaylanması ve paranın hesaba yatırılmasının ardından 3 ay erteleme imkanı da ortaya çıkıyor. Kredi ödemeleri ve taksitler tam 3 ay sonra başlıyor. İş Bankası düşük faizli, 3 ay ödeme ertelemeli kredisi ile kısa sürede yoğun bir başvuru sürecine girdi.