İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası ve Vakıfbank bankaları kısa bir süre önce müşterileri için oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi kampanyasını hayata geçirdiler. 10.000 Türk Lirası'na kadar bir krediyi müşterilerine açan bu dört bankanın her birinde kredilerin faiz oranlarının oldukça düşük olduğu kaydedildi.

 Dört bankanın dördünün de sağladığı ihtiyaç kredisi imkanını şubeye bile gitmeden oturduğunuz yerde değerlendirebilmeniz, ihtiyaç kredilerine internet üzerinden başvuru yapabilmeniz mümkün. Aciliyeti olan harcamaları karşılamak için oldukça cazip bir fırsat olarak değerlendirilebilecek bu kredi imkanlarını önce Akbank'ın sonrasındaysa adı geçen üç bankanın birden sağlamış olması ise oldukça dikkat çekici.

Dört Bankanın On Bin Türk Lirasına Varan İhtiyaç Kredisi İmkanlarının Detayları:

1. İş Bankası:

İş Bankası, sağlamış olduğu 10.000 Türk Lirası'na varan ihtiyaç kredisini oldukça düşük bir faiz ve 36 ay vadeyle yapılandırıyor. İş Bankası'nın sunduğu kredi imkanını Banka'nın kendi uygulaması olan İş Cep uygulamasına girerek veya en yakın İş Bankası şubesine giderek değerlendirebilmeniz mümkün. Başvurusu onaylanan kredi hızlı diyebileceğimiz bir müddet zarfında hesabınızda olacaktır. Kredinin güncel ve net faiz oranını İş Bankası'nın internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

2. Akbank:

Akbank, 10.000 Türk Lirası'na kadar verdiği düşük faizli ihtiyaç kredisini 36 aylık bir vade ile yapılandırıyor. Akbank'ın ihtiyaç kredisine başvurular SMS vasıtası ile yapılıyor. "kredi TC Kimlik Numaranız" bu mesajı 44 25 numarasına gönderdiğiniz zaman işleminiz kısa bir süre içerisinde hallediliyor ve para işlemin gerçekleştiği gün içinde hesabınıza yatıyor. Kredinin güncel ve net faiz oranını Akbank'ın internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

is-bankasi-akbank-garanti-bankasi-ve-vakifbank-10000-tl-nakit-verecegini-duyurdu-her-gun-basvur

3. Garanti Bankası:

Garanti Bankası'da tıpkı İş Bankası ve Akbank gibi 10.000 Türk Lirası'na kadar bir krediyi 36 ay vade ve düşük faizle sunuyor. Garanti Mobil'den veya şubeye giderek kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Kredinin güncel ve net faiz oranını ise Garanti Bankası'nın internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

4. Vakıfbank:

Vakıfbank, diğer üç bankadan farklı olarak düşük faiz oranı ve 36 ay vadeye ek olarak 10.000 Türk Lirası'na varan ihtiyaç kredisini ödemeye krediyi çektikten 90 gün sonra başlama imkanını tanıyor. Ancak Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi imkanından yararlanabilmeniz için sigortanızın 1 yıldır işliyor olması veya emekli olmanız gerekmekte. Yine kredinin güncel ve net faiz oranını ise Vakıfbank'ın internet sitesinden öğrenebilirsiniz.