Teknoloji

İPhone 12 almayı düşünenler dikkat! İPhone 12'de hangi özellikler olacak? Ünlü Apple analisti açıkladı!

2020 yılı içinde 5 farklı İPhone modelini piyasaya sürmeye hazırlandığını söyleyen Apple analisti Ming-Chi Kuo’nun yayınladığı raporda dikkat çeken bilgiler yer alıyor. Yeni modellerden birinin uygun fiyatlı İPhone SE’nin yeni modeli SE 2 olacağını söyleyen Kuo ayrıca diğer 4 modelin ise İPhone 12 modellerinden oluşacağını iddia etti.

Yayınlanan rapora göre İPhone SE 2 modelinin 4.7 inçlik ve LCD ekranla gelmesi bekleniyor. Ayrıca İPhone 12 modellerinin de sırasıyla 5.4, 6.1 ve 6.7 inçlik büyüklüklerde sunulacağı belirtiliyor. Kuo ayrıca 5G desteğinin İPhone SE 2’de olmayacağını söylüyor. Ancak İPhone 12 modellerinin 5G’yi destekleyeceğini vurguluyor.

Tasarım bakımından da düz kenarları ve metal çerçevesiyle İPhone 12’lerin İPhone 4’e benzeyeceğini söyleyen Kuo, kamera sistemleri hakkında da bilgiler veriyor.

İPhone 11 ve 11 Pro modellerindeki kamera sistemlerine benzer sistemlerin kullanılacağını dile getiren ünlü analist ayrıca 12 modellerinde 3’lü arka kamera sistemlerinin olacağını söylüyor.

İPhone kullanıcıları, 2020 yılında piyasaya sürülmesi beklenen İPhone 12 hakkında araştırma yaparken kamera sistemi, hızı, görünümü ve daha pek çok özelliği konusunda meraklı bekleyişini sürdürüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı