Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı Netflix dizisi Yakamoz S-245 yayınlandı. Into the Night dizisinin spin offu olan dizi gündem oldu. Peki Into the Night dizisi ne anlatıyor? Into the Night oyuncuları? Yakamoz S-245 dizisi Into the Night dizisinin devamı mı?

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ille Özge Özpirinçci'nin yer aldığı Netflix yeni dizisi Yakamoz S-245 yayınlandı. 

Netflix'in Kıvanç Tatlıtuğ'lu Türk yapımı bilim kurgu dizisi çeşitli eleştirilere neden oldu. Dizinin Into the Night dizisinin spin offu olduğu bilinmediği için çeşitli anlamamazlıklar yaşandı. 

Peki Spin Off Ne Demek?

Spin Off dizi çok tutulan bir dizide çok sevilen bir karaktere yada olaya odaklanılarak yeni bir dizi çekilmesidir. Bir nevi öznesi başka devam seri denilebilir. Zamanında Friends dizisinde Joey karakterinin çok sevilmesi sonrası Joey üzerine yeni bir dizi çekilmesi gibi..

Yakamoz-S-245-dizisi-kivanc-tatlitugYakamoz-S-245-dizisi-kivanc-tatlitug

Peki Into the Night dizisi konusu nedir?

Polonyalı yazar Jacek Dukaj'ın bilimkurgu romanı The Old Axolotl'dan esinlenerek çekilen Belçikalı kıyamet sonrası bilimkurgu dizisidir.

Gizemli bir kozmik olay dünyayı ele geçirmişken kaçırılan bir gece uçağında insanlar güneşe karşı bir mücadele içindedir.

Dizide Pauline Etienne, Laurent Capelluto ve Türk asıllı Mehmet Kurtuluş yer alıyor.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

İnto The Nigt dizisinin ikinci sezonunda kurtulan insanların askeri bir komuta altında bulunan sığınakta geçirdiği zaman yiyeceklerin azalması ve siyasi görüşlerle başlayan kargaşa anlatılıyor. Dizinin son bölümünde Türk oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ araştırmacı bir Türk grubu olarak dahil oluyor ve dizi sezon finali yapıyor.