Geçtiğimiz günlerde çok sevdiği köpeği 'Hurma'nın ölümü sonrası iyice sarsılan ünlü şarkıcı Zerrin Özer'in akşam saatlerinde apar topar hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Hastanenin ilk olarak acil servisine yatırılan ünlü sanatçının müşaade altında tutulduğu öğrenildi.

zerrin özer-1

Köpeğinin ölümünden sonra bunalıma girdiği söylenilen 64 yaşındaki ünlü Şarkıcı Zerrin Özer'in ilaç içerek intihar girişiminde bulunduğu öne sürülürken sanatçının hastanede midesinin yıkandığı da gelen bilgiler arasında yer aldı. Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine yatırılarak burada tedavi altına alınan Zerrin Özer'in menajeri Haluk Şentürk'ünde Özer'e bir türlü ulaşamadığını söyleyerek hastaneye gittiği öğrenildi.

zerrin özer

Yakın çevresinden edinilen bilgilere göre köpeğinin ölümü sonrası psikolojik atak geçirdiği ifade edilen Zerrin Özer'in bir süredir sakinleştirici ilaçlar kullandığı ve akşam saatlerinde günlük kullandığı antidepresan ilacından 15 adet kullanarak intihar girişiminde bulunduğu ve bu ilaçlar yüzünde de ilaç entoxikasyonu (ilaç zehirlenmesi) yaşadığı belirtildi.

Hastaneden edinilen son bilgilerde ise ünlü şarkıcının sağlığında bir tehlikeli durum olmadığı, sağlık durumunun da iyi olduğu öğrenildi.