Instagram'a o özellik geri geldi! Instagram ekran görüntüsü alınca bildirim gider mi sorusunun yanıtı yeniden evet oldu!

Sosyal medya platformu instagram'da yuvalar yıkan arkadaşlıkları bozan o özellik geri getirildi.

Popüler fotoğraf ve video paylaşım sitesi Instagram'da bir ara çok konuşulan ekran görüntüsü alınca bildirim gitme özelliği yeniden aktifleştirildi.

Fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram'da ekran görüntüsü alınca bildirim gitmemesi sağlanabilir mi? Bunun için pek çok farklı yol bulunuyor.

Instagram mesajlarımında ekran görüntüsü alınca arık karşı tarafa mesajların altında "bir ekran görüntüsü aldın" yazısı ile karşılanacak.

Instagram DM'lerinde bugüne kadar pek çok ünlü isim ifşalandı. Yuvalar bozuldu, arkadaşların arkalarından konuştuğu kanıtlar Whatsapp'larda yüzlere vuruldu.

Peki Instagram bu özelliği neden geri getirdi?

FNgLg2hX0AIpPux

Denilene göre kaybolan mesaj modu aktifse SS bildirimi gidiyor. Ancak pek çok kullanıcı bunu denediklerini ve ekran görüntüsü gitmediğini söyledi.

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Bu özelliğin yeniden aktif hale mi getirildiği yoksa yalan bir bilgi mi dolaştğı henüzn netlik kazanmadı. Kimilerine bu güncelleme hala gelmemiş olabilir. Bu yüzden dikkatli olmakta fayda var gibi görünüyor.