Otomobil sahibi olmak lüks gibi görünse de aslında bir ihtiyaç halini aldı. Bu süreçte araç fiyatları da aldı başını gitti. Sıfır kilometre araçların yanına yaklaşılmıyorken, ikinci el araçların fiyatları da sıfır fiyatların seviyesine çıkmaya başladı. Bu durumda vatandaş kara kara nasıl araç sahibi olabileceklerini düşünmeye başladılar.

ING Bank araç sahibi olmak isteyen vatandaşın yüzünü güldürmek için harekete geçti. Hem özel promosyonlu hem de piyasada görülmemiş kredi kampanyasının detaylarını açıkladı.

ING BANK FAİZ ORANLARINI DİBE ÇEKTİ

Dijital bankacılık denildiği zaman verdiği hizmetlerle adından söz ettiren ING Bank araç almak isteyenler için özel bir kredi kampanyası hazırladı. Kredi faiz oranlarını ise görülmemiş bir oranla yüzde 1.35 olarak açıkladı. ING Bank avantajlı kredilerine devam ederken, uygun ödeme koşulları ile araç almak isteyenler için ise heyecan yarattı.

GÜNDE SADECE 25 LİRAYLA ARAÇ SAHİBİ OLUN

ıng-bank-arac-kredisi

ING taşıt kredisinde diğer bankalara göre vade oranını artırdı. Daha küçük taksitlerle ödeme yapabilecek olan vatandaş bu süreçte 60 ay taksitle kredi ödemesi gerçekleştirebilecek. Sıfır kilometre araçlar için ve 8 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için geçerli olduğu belirlendi.

ING Bank üzerinden örnek bir ödeme planı ile 50 bin liralık taşıt kredisi çekecek vatandaş, düşük faiz seçeneği ile birlikte 60 ay vadeli şekilde aylık ödeme taksitni bin 407 lira olarak belirleyebilecek. 60 ayın sonunda ise 50 bin liraya karşılık müşteri toplam 84 bin 392 lira ödeme yapacak.  Günlük 25 lira taksitle birlikte araç sahibi olmak mümkün olacak.