ING son zamanlarda duyurduğu kredi kampanyaları ile müşteriyi etkilemeye devam ediyor. Yeni müşteri kazanabilmek için hazırladığı özel kampanyalar ile birlikte pek çok müşterinin hayalini kurduğu sıfır faizli kredi sürecini başlattığını açıkladı. 

ING Bank ile ilk kez karşılacak yeni bir çalışmaya imza atacak olan müşteriler için ihtiyaç kredisi verilecek. İhtiyaç kredisi ile müşteriyi en çok etkileyecek olan süreç ise sıfır faizli kredi kampanyasının hazırlanması oldu. Banka ile ilk kez çalışacak olan müşteriler 5 bin liraya kadar sıfır faizli kredi kampanyası düzenledi. 12 ay vadeli olarak sunulan kredi ile müşterilerin ihtiyaçları karşılanacak. Banka ile daha önce çalışmış olan vatandaşlar için ING Bank yeni ve avantajlı kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. 

ING BANK FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI KOŞULLARI 

8-1

ING Bank tarafından sunulan faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım koşulları açıklandı. Henüz ING müşterisi olmayan ancak faizsiz kredi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar banka şubelerinden olduğu gibi dijital bankacılık kanalları aracılığı başvuru yapılabilecek. 

İnternet üzerinden başvuru yapacak olan müşteriler 5 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi almak istemeleri halinde 12 ay vadeli olarak eşit taksitlerle faizsiz olarak geri ödeme yapabilecekler. Bankanın sunduğu faizsiz kredi kampanyası sadece Kredim Güvende Hayat Sigortası ile geçerli olacak. 

Kredi çekerken müşteriden kredi dosya masrafı alınıyor. Bu masraf ise kredinin tamamının sadece binde beşi olarak açıklandı. Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin acele etmeleri gerekiyor çünkü banka tarafından sadece ilk beş bin müşteri ile sınırlı olacağı belirlendi. 

Daha önce ING kampanyalarından faydalanmış ve kredi çekmiş olan vatandaşların faizsiz kredi kampanyasından yararlanmaları mümkün olmayacak. ING şartlar konusunda değişim ve gerektiğinde kefil isteme hakkını saklı tuttuğunu belirtiyor.