İNG Bank'tan Ev Hanımlarına Nakit Ödeme! Ev Hanımı Olan Kişiler Artık Nakit Sıkıntısından Kurtulacak! Başvuru yapmak isteyenlere hemen sonuç verilecek.

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

İNG Bank'tan Ev Hanımlarına Nakit Ödeme! Ev Hanımı Olan Kişiler Artık Nakit Sıkıntısından Kurtulacak! Başvuru yapmak isteyenlere hemen sonuç verilecek. Ev hanımlarına ardı ardına müjdeler geliyor. ING BANK, ev hanımlarının faizsiz ve belgesiz ihtiyaç kredisinden yararlanabileceğini son dakika açıklamasının ardından yeni bir kampanyanın müjdesini verdi. ING BANK, kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek ev hanımlarına 50.000 TL'ye kadar üst limit ödemesi yapacak.

Tek kriter ise daha önceki kredi ve kredi kartı ödemelerini düzenli yapmış olmalarıdır. Bu şartları taşıyan ev hanımlarına İNG Bank'tan müjde geldi.

Kampanya kapsamında kredi çekmek isteyen ev hanımlarının kredi notunun en az 1100 olması gerekmektedir. Hesabı bulunan ve kredi puanı iyi olan ev hanımları, ING Bank tarafından verilen internet bankacılığı şifrelerini girerek başvuruda bulunabilirler. Başvuruya ek olarak, banka hesabı olan adaylar, işlemi tamamlamak için internet bankacılığını da kolay ve güvenilir bir şekilde kullanabilirler.

İNG Bank’tan Müjde

ing-1243

İNG Bank mensubu olan ev hanımları sms ile tüketici kredisine başvurabildikleri gibi mobil uygulama üzerinden de başvurabilirler. İNG Bank’tan müjde geldi. Şubeye gitmeden her hangi bir imza atma gereksinimi duymadan en basit haliyle kredi alabilecekler.

Nakit sıkıntısı olan ev hanımlarına müjdeli haber İNG Bank’tan geldi. Kredi notuna göre faiz uygulamasıyla müşterilerine ayrıcalık tanıyan İNG Bank’tan müjde ev hanımlarına geldi. Ev hanımları kredi puanlarına göre anında kredi alabilecekler.

Yapılan kampanya içeriğine göre kredi alma talebinde bulunan ev hanımlarının kredi notlarının en az 1100 ve üzeri olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak ev hanımları internet bankacılığı şifreleri ile kolaylıkla başvuruda bulunabilirler. Ayrıca onaylanan krediyi diledikleri hesaplarına aktarabilirler.