Yatırımını bankalara yapmak isteyen vatandaşa İNG BANK’ta Yüksek  Faiz Müjdesi! Mevduat faizi ile yatırım yapanların yüzünü güldüren gelişme. İNG BANK’ta yüksek hoşgeldin faizi!

Türk Lirası döviz ya da altın türündeki yatırımlarını bankalarda muhafaza etmek isteyen vatandaşlar dikkatle  bankaların mevduat faiz oranlarını takip ediyor. Yüksek faiz veren bankalar yatırımcıların takibinde. Hem firmalar hemde kişisel yatırımcı bankalar ile sürekli diyalog halinde kalmaya çalışarak sürekli güncellenen faiz oranlarını kaçırmak istemiyor.

En Çok Tercih Edilenlerden

Bankalar kendi imkanları kapsamlarında yatırımlarını bankada muhafaza etmek isteyen yatırımcılara özel kampanyalar ve faiz oranları belirlemekte. Bu kapsamda kampanyalarına devam eden bankalardan birisi ise ING BANK. Uygun faiz oranları ile tüketici, taşıt ve konut kredi kampanyaları ile tanıdığımız ING BANK şimdide yüksek mevduat faiz oranı ile müşterilerinin karşısında.

Yüzde 19.5 Hoşgeldin Faizi

Banka  ING’li olup e-Turuncu Hesap açanlara İNG Mobil’den ilk kez İNG’li olanlara özel, yüzde 19.50 güncel hoşgeldin faizi uyguluyor. İNG’li olmayanları dijital süreçlerini tamamlayarak bünyesine davet eden bank, e-Turuncu hesap ile birçok avantaj sunuyor. Bankanın yüzde 19.5 hoşgeldin faizi uygulamasında ise şartlar şu şekilde belirtiliyor:

Faiz oranları;

●     5 bin TL’ye kadar ekstra yüzde 18.50 faiz ve yüzde 1 standart faiz oranı imkanı.

●     5 bin TL ile 10 bin TL arasına yüzde 18.5 faiz ve yüzde 4 standart faiz oranı imkanı.

●     10 bin TL ile 75 Bin TL arasına yüzde 18.5 faiz  ve yüzde 4 standart faiz oranı imkanı.

●     75 bin TL ile 250 Bin TL arasına yüzde 18.5 faiz  ve yüzde 4 standart faiz oranı imkanı.

●     250 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasına yüzde 18.5 faiz  ve yüzde 4 standart faiz oranı imkanı.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Mevduat hesaplarını ING BANK’tan değerlendirenlere hoş geldin faizi uygulayan banka, bu uygulama ile en çok tercih edilen mevduat ürünü olarak e-Turuncu Hesab’ı zirveye taşımış durumda. 12 ay boyunca yüksek hoşgeldin faizi sunan banka, hoşgeldin faiz oranından sonra da yüksek oranlarda günlük faiz imkanı sunmakta.