Bankanın sunmuş olduğu bu kampanyaya başvuru yapmak isteyen kişiler, internet bankacılığı kullanıyorlar ise tüm bankacılık işlemlerinin yapılabildiği gibi kredi başvurusunu da yapabilirler. Banka üzerinden hesabı olan müşteriler acil ihtiyaç hissettiklerinde kredi kullanmak isterlerse ve bankaya gidecek kadar zamanları yok ise başvurularını mobil uygulama üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirler.

Online ihtiyaç kredisi olarak verilecek olan krediyi kullanmak isteyenlerin, kredi notu1300 ve üzeri olması gerekir.  Bunun yanı sıra bankalar ile aralarının iyi olması ve kredi sicil notunun temiz olması şarttır. Bankalarda icralık veya avukatlık gibi durumların söz konusu olmaması gerekir. Bu gibi durumlarda kredi için olumlu sonuç gelişmez.

ING Bank Online Kredi Başvurusu

banka tarafından sunulan online kredi başvurusu için, bankada hesabınız olması gerekir. Kredi başvurusu yapacaklar alacakları internet bankacılık şifresi ile internet üzerinden kredi başvurusu yapabilecek. Yapılan başvuru sonucu onay alındığında kredi tutarı hemen hesaplarına yatar. Hafta sonları ve mesai saatleri dışında da kredi başvurusu yapılabilir. Bunun yanı sıra banka kredi notuna göre faiz uygulamaktadır. Onaylanmış olan kredilerde 36 ay vade ve ilk ödeme 3 ay ertelemeli şeklinde sunulur.

ing-bank-yaptigi-duyuru-sonucu-online-nakit-odemesi-yapacak-10-20-ve-30-bin-tl-tutarindaki-odem1

Banka üzerinden online olarak kredi kullanmadı iseniz, bankanın resmi internet sitesine girerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yapıldıktan sonra sizlere sonuç iletilir. Kredi onayı alındığında banka şubelerine gidilerek kimlik ibrazı ile kredinizi kullanabilirsiniz.

ING Bank SMS Kredi Başvurusu

Banka üzerinden kredi başvurusu yapacaklar, ayrıca cep telefonlarından da SMS ile başvuru yapabilirler. Başvuru yapıldığında 36 ay vadeli kredileri kullanabilirler.  Başvuru için telefonun mesaj kısmına kredi yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 2205 nolu numaraya göndermeniz yeterli olacaktır.