Ekonomi

ING Bank Mini Kredi Veriyor! İhtiyaç Sahibi Olanlar 5000 TL Hemen Alıyor

ING Bank Mini Kredi Veriyor! İhtiyaç Sahibi Olanlar 5000 TL Hemen Alıyor. ING Bank üzerinden 5000 TL’ye kadar hızlı bir şekilde nakit ihtiyacı olan vatandaşlara verilecek olan Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına, Mini Kredi adıyla işlem yapılıyor. 5000 TL’ye kadar ihtiyacı olan vatandaşlar, eğer ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, 5000 TL’ye kadar almış oldukları bu kredilerde şartları uygun olarak hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırmaktadır. Banka şubelerine giderek veya BANKA internet sitesini kullanarak, 5000 TL için ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ING Bank, mini kredi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

5 bin TL ye kadar almış olduğunuz kredilere başvuru yapmadan önce öncelikli olarak banka kredi politikalarına uygun olup olmadığınızı bilmeniz gerekiyor. Başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşların kredi puanı 1400 üzerinde olması durumunda kredi puanına göre, faiz oranlarından yararlanarak mini kredi kullanabilir. Başvuru yapmak isteyen kişiler, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden de internet bankacılığı internet siteleri üzerinden 5000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyor.

Banka şubeleri üzerinden işlem yapacak olan kişiler ise kimlikleriyle birlikte en yakın şubelere giderek işlemlerini gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredileri hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırabilecekler. ING banka uygun olan vatandaşlar için yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında 5000 TL 36 ay vadeli kredileri 5 dakika içerisinde internet bankacılığı uygulaması üzerinden de hesabınıza yatırmaktadır. bankanın kendi resmi internet sitesine giriş yaparak buradan kampanya detayları hakkında bilgiler alabilir ve kredi başvurunuzu yine internet sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurarak da yapabilirsiniz.