Son dönemlerde neredeyse herkes ihtiyaç kredisi almak için bankaların yolunu tutuyor. Bu yoldan kimileri mutlu dönerken kimileri ise yüksek faiz oranları nedeniyle oldukça zor zamanlar yaşıyorlar. Nakit ihtiyacının ekonomik sıkıntılarla birlikte artması ve baş göstermesinin ardından bankalar birbirinden önemli kredi kampanyalarını devreye sokmaya başladılar.

Vatandaş kredi almadan önce faizsiz kredi veren bankaların olup olmadığını araştırıyor. Genellikle faizsiz kredi veren bankalara rastlamak pek mümkün olmuyor. Ancak ING Bank hazırladığı yeni kredi kampanyası ile birlikte tüm bankacılık sistemlerini alt üst edecek.

ING BANK FAİZSİZ KREDİ DETAYLARINI AÇIKLADI

ING Bank herkesi oldukça etkileyecek cazip kredi kampanyasının detaylarını açıkladı. Müşteri portföyünü genişletmek ve daha çok kişiye ulaşmak isteyen banka herkese faizsiz kredi vereceğini duyurdu. Banka ile ilk kez çalışacak olan müşteriler, ilk işlemlerinde acil nakit ihtiyaçları için 5 bin lira nakit ihtiyaç kredisi çekebilecekler.

Ödeme vadesi ise 5 bin lira kredi için 12 ay olarak belirlendi. Tamamen faizsiz olan 5 bin liralık mini ihtiyaç kredisinde vatandaş taksitler halinde bankaya kolay ödeme yapabilecek.

ING BANK FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

ıng-bank-ihtiyac-kredisi

ING Bank faizsiz mini ihtiyaç kredisi kampanyasından sadece ilk kez banka ile çalışacak olan müşteriler faydalanabilecek.

Yeni müşteri kayıtlarının ise bu süreçte online olarak dijital ortam üzerinden oluşturulması gerekmektedir. Kredinin aynı zamanda Kredim Güvende Hayat Sigortası yaptırıldığı takdirde kullanılabileceği belirlendi.

İhtiyaç kredisi denildiği zaman akla ilk olarak dosya masrafı geliyor. Dosya masrafı ise kredi tutarının binde beşlik kısmı olarak belirlendi. Herhangi bir belge ya da kefil istenmediği için zaman zaman banka riskli gördüğü, kredi notu düşük ve bankalarla sorun yaşamış kişileri reddedebiliyor