Bankalar özellikle kendi bankası'nda hesabı olan vatandaşlar için sürekli olarak güncel kampanyalar yapmaktadır. Artık ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için bankalar banka şubelerine gitmeden Kredi imkanı tanımaktadır. ING Bank yapmış olduğu kampanya ile birlikte vatandaşlara 5 dakika içerisinde Kredi sonucu veriyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kampanyaya katılmak isteyen kişiler ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli olan Kredi kampanyasına başvurularını bırakıyor.

ING Bank bankamatik kartı kullanan vatandaşlar için yapmış olduğu Bu kampanyada 5000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı verecek. 5000 TL'ye kadar alacağınız ihtiyaç kredisi kampanyası sizlere mini Kredi adında bir kampanya sokacak ve düşük faiz oranları ile kredi kullanmış olacaksınız.

ING Bank üzerinden başvuru nasıl yapılacak?

Başvuru yapmadan önce bankanın belirlediği şartlara uygun bir müşteri olmanız gerekiyor. ING Bank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapmak için banka kredi notu 1200 ve üzerinde olması şarttır. 1200 ve üzerinde kredi notu olan vatandaşlar 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenecek ve ayrıca kendi kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanacak.

ING Bank üzerinden düşük faizlerle kredi kullanmak istiyorsanız 1700 üzerinde bir kredi notunu uzun olması gerekiyor. Bankalardan kredi kullanacak olan kişiler ING Bank üzerinden başvuru yapmak istiyorsa resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

ıng (1)

ING Bank ihtiyaç kredisi başvuru formuna internet sitesi üzerinden dolduran vatandaşlar kredi başvuru formunda hangi banka şubesi ile çalışmak istiyorsa o banka şubesinde seçmesi gerekiyor. Kredi onay almanız durumunda yine en yakın banka şubesine giderek kredi kullanabiliyorsunuz. 

ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler ayrıca bu uygulamayı kullanarak kendi hesapları üzerinden internet kredisi olarak masrafsız gelir belgesiz hızlı şekilde onay olabiliyor. ING Bank resmi internet sitesine girerek kampanya detayları hakkında bilgi alabilir kredi başvurusu yapabilir ve diğer kampanyaları göz atabilirsiniz.