6400 TL için acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara ING Bankası yapmış olduğu kampanyayı uzattı. Emekli olan çalışan devlet memuru olan ve esnaf olan vatandaşlar için yapılan 6400 TL acil nakit kampanyası ING Bankası üzerinden hızlı bir şekilde veriliyor.

6400 TL için acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara ING Bankası yapmış olduğu kampanyayı uzattı. Emekli olan çalışan devlet memuru olan ve esnaf olan vatandaşlar için yapılan 6400 TL acil nakit kampanyası ING Bankası üzerinden hızlı bir şekilde veriliyor. ING Bankası Kendi resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu duyuru ile birlikte 3 bin TL'ye kadar acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 36 ay vadeye kadar 6400 TL kullandıracak.

Başvuru yapacak olan kişiler ING bankasının resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir veya SMS atarak ne kadar onay aldığını görebilir. ING Bankası kampanya duyurusunda ayrıca kişilerin Kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanacağı hakkında da bilgiler verdi. ING Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ilk taksit ödemesinde de 90 gün erteleme yapma imkanı bulunmaktadır.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

ing-1-1

Onay alan vatandaşlar ING Bankası üzerinden 3 bin TL kredi kullanabilir. Daha önce bu bankadan kredi kullandıysanız ve bu krediyi düzenli olarak ödeyen olsanız ING Bankası sizlere yüksek limitli 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası yapıyor. ING Bankası üzerinden özellikle mobil uygulamayı kullanan kişiler banka şubelerine gitmeden imza atmadan hemen hesabına para yatırabiliyor. ING Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsunuz banka şartlarına uygun olmanız durumunda sizlere hemen sonuç verilecektir.