Pek çok kişi kendi aracının sahibi olma hayalleri kuruyor. Bu süreçte pandemi ve ekonomik sorunlar derken araç fiyatları neredeyse iki katına çıktı. Sıfır araç almak sanıldığı kadar kolay değilken, artık ikinci el araç fiyatları da cep yakmaya başladı. Son zamanlarda yapılan ÖTV matrah düzenlemesi ile birlikte araç fiyatlarında bir düşüş yaşanması bekleniyor.

Yapılan düzenleme vatandaşı da harekete geçirdi. İkinci el araç almak için harekete geçen vatandaş bu süreç içerisinde Halkbank tarafından hazırlanan kredi kampanyası ile birlikte büyük heyecan yaşamaya başladılar.

HALKBANK YELİL IŞIK TAŞIT KREDİSİNİN DETAYLARINI AÇIKLADI

halkbank-arac-kredisi

Halkbank tarafından hazırlanan Yeşil Işık Taşıt Kredisi ile birlikte müşterilerin araç almaları artık çok daha kolay bir hale gelecek. Banka kredisi denildiği zaman yüksek faiz oranları korkutmaya devam ediyor. Ancak Halkbank düzenlediği kredi kampanyası ile birlikte faizleri minimumda tutarken özellikle ödemelerde müşterinin gelir durumu ve ekonomik süreci göz önünde bulunduruluyor.

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARIYLA ANINDA ARAÇ SAHİBİ OLUN

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi ile birlikte araç almak isteyenlere özel bir kredi hazırladı. En merak edilen konu olan kredi faizleri de minimum seviyede tutuldu. Yüzde 1.59 oranında faiz oranıyla piyasadaki en uygun kredi seçeneklerini sunduğunu açıkladı.

Taşıt kredisinin vade oranı da 48 ay olarak açıklandı. Ödeme kolaylığı sağlanırken, vatandaşa 3 ay ödeme erteleme seçeneği de sunuluyor. Krediyi alıp 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Özellikle banka 7 yaşından küçük ikinci el araçlar için sunduğu bu fırsat gibi kampanya ile birlikte pek çok kişinin hayallerini gerçekleştirecek.