İki Ortağın Tartışması Pahalıya Patladı! Erzincan'da Sokağa Atılan 10.000 TL Saniyeler İçerisinde Kapışıldı!

Erzincan'da ilginç bir olay meydana geldi. Kent merkezinde bulunan bir kafenin ikinci katından sokağa 10.000 TL para atıldı. Sokağa atılan paraların tamamı saniyeler içerisinde vatandaşlar tarafından toplandı.

İki Ortağın Tartışması Pahalıya Patladı! Erzincan'da Sokağa Atılan 10.000 TL Saniyeler İçerisinde Kapışıldı!
26 Eylül 2020 - 14:46

Erzincan kent merkezinde Ordu Caddesi'nde yer alan bir kafede alışılagelmedik bir olay gerçekleşti. Kafade oturan ve ortaklık ilişkisi bulunan iki kişi arasında tartışma çıktı. Bu tartışma sonucunda ortaklardan birisi o sıradan masanın üzerine koydukları 10.000 TL'yi pencereden sokağa fırlattı.

GÖKYÜZÜNDEN 10.000 TL YAĞDI!

50 TL'lik banknotlar halinde 10.000 TL'nin gökyüzünden sokağa atıldığını farkeden vatandaşlar ise daha olayı anlamadan paraları toplamaya başladılar. 30 saniye içerisinde sokakta tek banknot bile kalmadı. Paraları alan vatandaşlar ise hızlıca olay yerinden uzaklaştılar.Olayın şahidi olan kafe çalışanları müşterilerinden ikisinin arasında bir tartışma yaşandığını ve bu tartışma sırasında birisinin paraları pencereden sokağa attığını söylediler. 

Kafe çalışanları paraları toplayarak sahibine götürmek için sokağa indiklerinde ise tek bir banknot dahi bulamadılar. 

POLİS SORUŞTURMA BAŞLATTI!

Yaşanan tartışmanın ardından sokağa atılan paraların sahibi olan iki ortak ise polise giderek şikayetçi oldular. Polis iş yerinin güvenlik kamerasından alınan görüntüyü incelemeye başladı. Paraları alıp uzaklaşan vatandaşların kimlikleri tespit edilmeye çalışılıyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum