Bursa Kestel'de yaşayan Hasan ve Hüseyin Karacan kardeşler,iddiaya göre kripto para işinden binlerce lira kaybedince, intihar ettiler. İki kardeşin cansız bedenleri İznik gölünde bulundu.

Olay Bursa Kestel'de yaşandı.

Gelen bilgilere göre, Bursa Kestel'de esnaflık yaparak yaşamlarını sürdüren 34 yaşındaki Hasan Karacan ve 31 yaşındaki kardeşi Hüseyin Karacan, geçtiğimiz dönemlerde kripto para işinden çok para kaybettiler. İki kardeşin bu sebeple intihar ettikleri iddia edildi.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı! Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı!

'Gölde intihar edeceğiz'

Yüklü miktarda para kaybeden iki kardeş çevrelerinde ki yakınlarına ve dostlarına  "İznik Gölü'nde intihar edeceğiz" dedikten sonra, ortadan kayboldu. İki kardeşten haber alamayan yakınları durumu hemen jandarmaya bildirdi.Hasan ve Hüseyin kardeşler son olarak İznik Gölü civarında görüldükleri için, ekipler tarafından gölde arama başlatıldı.

İki kardeşin cesedi gölde bulundu

Önce göl kıyısında kardeşlere ait kıyafet ve cüzdanları bulan ekipler, dün de cansız bedenlerine ulaştı. Acı haberi alan yakınları, sinir krizleri geçirdi. Balık adamlar tarafından gölden çıkarılan cesetler, otopsi için Adli Tıp'a gönderildi.